Іпотеку вигідніше брати молодим сім’ям

Іпотеку вигідніше брати молодим сім’ям. Квартирне питання хвилює багатьох, але особливо гостро він стоїть перед молодими сім’ями з дітьми. Про умови іпотеки існують різні думки, але нерідко єдиним способом отримати власне житло є іпотека, незважаючи на багаторічні непрості виплати. Тим більше, для категорії молодих позичальників з дітьми держава, в особі Ощадбанку, намагається створити умови іпотеки доступними і прийнятними. Стати власниками квадратних метрів можна через спеціальні вигідні пропозиції Ощадбанку для молодих сімей. Інтерес до цієї акції проявили багато людей, для яких питання власного даху над головою є актуальним і невирішеним.
Сім’ям з дітьми — знижки
Влітку 2013 року в Ощадбанку розпочалася акція для отримання іпотеки за вигідною ставкою сім’ям з дітьми та тим, у кого ще немає дітей. Заявка на отримання житлового кредиту, подана цього літа, дає право сім’ям з двома дітьми (або більше) скористатися ставкою в 10,5% річних у рублях. Привабливим є і необхідний початковий внесок, сума якого складе всього 10 відсотків від ціни майбутнього житла. Щоб заплатити за квартиру в 2,5 мільйона рублів (це середня ціна по регіонах Росії), досить буде внести 250 тисяч. Це цілком розумна цифра для сім’ї, яка думає про власну квартиру.

Термін кредиту — тривалий (як правило, 10 років), а щомісячний платіж буде рівний 31 тисячі рублів. При цьому мінімальна сума кредиту — 45 тисяч рублів, але він буде вище, якщо є созаемщики, а також дозволяє платоспроможність того, хто бере кредит.

Згідно з усталеною практикою, багато хто намагається внести початковий внесок більше мінімальних 10 відсотків, щоб скоротити в результаті переплату. Іншим же варіантом погашення кредиту є солідний термін (до 30 років), коли щомісячний платіж буде порівнянний з платою за оренду знімною квартири, і складе близько 22 тисяч рублів. Але зате гроші будуть вноситися за власне житло, а не йти в кишені чужим людям.
Крім того, що купується в іпотеку квартира оформляється як власність позичальника одночасно з житловим кредитом.

Комфортні умови
Стати учасниками акції Ощадбанку можуть сім’ї, в яких вік чоловіка або дружини менше 35 років. Ця програма діє і для неповних сімей або таких, де є на утриманні діти від різних шлюбів. Якщо у одного з подружжя є діти від попереднього шлюбу, то йому теж належить пільгова ставка по іпотеці в другому шлюбі.

Програма дозволяє залучити до шести чоловік співпозичальників (це можуть бути батьки або інші родичі), в той час, як стандартні умови допускають в два рази менше. При звичайних умовах ставка становить 12%, і додається надбавка в один відсоток на час до реєстрації іпотеки. Для сімей з дітьми такої надбавки немає, що істотно знижує загальні виплати в рублях. Широке поширення набула практика гасіння початкового внеску за рахунок материнського капіталу, оскільки його сума дорівнює 409 тисячам рублів, це суттєво полегшує завдання покупки квартири в іпотеку.

Банк йде назустріч молодим сім’ям, приймаючи і житлові сертифікати, що актуально особливо для сімей військовослужбовців, яким щорічно нараховується певна сума на сертифікат. Для цього потрібна заява за місцем реєстрації на поліпшення житлових умов, і якщо родина відповідає необхідним критеріям, видається державний житловий сертифікат. Щоб скористатися іпотекою за пільговими умовами в зв’язку зі спеціальною акцією, потрібно представити стандартний набір документів, а заявку подати до останнього дня літа.

Клієнти, які розраховують на іпотеку за зарплатними проектами, надають тільки паспорт громадянина РФ. Після схвалення можна протягом чотирьох місяців оформити документи на нерухомість.

Доступне житло
Багато оцінили довгострокову банківську послугу по іпотеці, яка в будь-якому випадку виявляється вигідніше, ніж оренда квартири. Тим більше, оскільки житло стає дорожче, збільшується і плата за орендовану квартиру (зростання комунальних платежів). У порівнянні з орендою виплати по іпотеці залишаються фіксованими протягом більше десятка років. Але платник може зменшити щомісячну суму, якщо використовує часткові дострокові погашення. До того ж доходи сім’ї теж не залишаються на одному рівні, підвищується професіоналізм, зростає зарплата разом з кар’єрним ростом, так і позичальники прагнуть взяти додаткову роботу, щоб раніше розплатитися з тягарем боргів. Як свідчить статистика, за кредити, взяті на 15 років, люди розраховуються значно раніше, зазвичай за 7-8 років.

Кредити по акції видаються тільки в рублях, а додатковим плюсом є співпраця Ощадбанку з великими ріелтерськими компаніями, з надійними забудовниками, які вже давно існують на ринку нерухомості. Їх раді при виборі квартири можна довіряти, тим більше, люди вважають за краще купувати новобудову як найпривабливіший варіант квартири по іпотеці, рідше купується вторинне житло.

При запуску акції Сбербанк орієнтувався на широке коло потенційних позичальників, для яких пільгова ставка буде привабливим моментом. Для сімей з дітьми ставки знижені максимально, оскільки їх збільшені фінансові витрати розуміються державою, а пільги по кредиту дозволяють придбати власне житло не в далекому майбутньому, а в самий найближчий час, щоб забезпечити комфортні умови і впевненість у завтрашньому дні для всіх членів сім’ї. Уже в поточному році учасники акції можуть переїхати в свою власну квартиру, а не залежати від орендодавця і його бажання отримати максимальний дохід від оренди квартири.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × три =