Як і де взяти кредит в декретній відпустці?

Банківськими кредитами клієнти користуються в різних життєвих ситуаціях. Жінці в декреті теж може знадобитися фінансова допомога, якщо немає можливості збирати на покупку тривалий час.

Взяти кредит в декреті може виявитися складніше, ніж здається на перший погляд. І причин є кілька.

Отримати позику можуть тільки люди зі стабільним джерелом доходу, а у жінки в декретній відпустці такого немає. Ті кошти, які виплачуються їй державою на догляд за малюком, що не вважаються доходами. І навіть якщо позика потрібна, щоб придбати дитині якусь річ — це не достатній аргумент.

Банк не готовий зайвий раз ризикувати, адже невідомо, чи зможе жінка повернутися на свою посаду знову. Колишній рівень заробітної плати не може служити достатнім доказом платоспроможності. Але все одно взяти кредит в декретній відпустці можна, якщо знати деякі секрети і виконати всі умови банку.

Кредит онлайн на карту

Видів кредитів, які можна отримати, є кілька:

іпотека;
покупка авто;
позика на споживчі потреби;
кредитна карта або терміновий позику.
Якщо для вас не підходить варіант оформлення позики на чоловіка або кого-то з членів сім’ї, готових допомогти, то для вас представляємо варіанти, як жінка в декретномотпуске може отримати кредит у банківської установи.

Що потрібно знати про процедуру оформлення?
Якщо виникла необхідність отримати кредит мамам в декретній відпустці, можна спробувати не говорити банку про ваше цікаве положення. Але тут є маса складнощів і часто правда розкривається, як тільки співробітник банку передзвонює роботодавцю або співробітникам жінки з метою перевірити надану інформацію.

Вашим поручителем може виступати роботодавець або ж звертайтеся за позику в той банк, від якого у вас зарплатна картка. Всі ваші дані у банківського працівника вже є, він обізнаний про рівень вашої надійності. А якщо керівництво цінує жінку як співробітника і готово допомогти — то такий варіант оптимальний для обох сторін.
У разі отримання експрес-кредиту або кредитної картки ваші особисті дані ніхто перевіряти не буде, так що тут шанс схвалення заявки практично 100%. Якщо потрібна невелика сума — це відмінний варіант, до того ж для отримання пластикової карти немає необхідності збирати пакет документів.
Які документи потрібно надати?
Які документи потрібно надати для кредиту в декреті

В іншому ж, щоб взяти кредит перебуваючи в декретній відпустці, потрібно буде підготувати стандартний пакет документів:

паспорт;
водійське посвідчення;
копію ІПН;
довідку про доходи за формою 2-ПДФО;
копію трудової книжки з усіма необхідними записами;
відомості про поручителів — їх паспортні дані та довідки про доходи.
Список може змінюватися і доповнюватися, так що в кожному конкретному випадку потрібно все уточнювати. Шанси на отримання позики і зниження процентної ставки ростуть у міру надання кожної довідки, яка підтвердить надійність позичальника.

Нагадуємо, що отримання позики в банку, від якого у жінки є зарплатна картка, в кілька разів спрощує процес і зменшує кількість необхідних довідок. На самому початку декретної відпустки отримати позику буде простіше простого, адже ще є відомості про рівень доходу за останні пару місяців.

Здорово допоможе наявність застави — рухомого або нерухомого майна, власником якого є жінка. До заяви на отримання кредиту додаються документи, що підтверджують право власності на об’єкт — і лояльність банку до позичальниці різко підвищується.
Якщо ви на хорошому рахунку у роботодавця, і він готовий надати вам необхідні документи або промовчати про факт вашого декрету — то проблема, де взяти кредит декретній відпустці, відпадає. Отримати його можна буде майже в кожному банку. Але тут є ймовірність загриміти в чорний список банку, так що може немає сенсу так ризикувати?
Є й інші варіанти поліпшення матеріального становища молодої матері. І найпростіший в реалізації — це отримання кредитної картки.

Що потрібно для оформлення кредитки. Чи є мінуси угоди?
оформлення кредитки в декретній відпустці

Навіть якщо у жінки немає ніякого доходу і документів, що підтверджують її працевлаштування, отримати пластик вона все одно зможе.

Може виникнути всього пара перешкод:

деякі банки хочуть отримати довідку про те, що до декрету жінка пропрацювала на своєму робочому місці не менше року. Якщо ж до декрету вона не була працевлаштована, то ймовірність схвалення знижується до нуля;
відсотки по кредитці зазвичай вище, ніж якщо отримати позику за стандартною процедурою. Вище ставка тільки у експрес-кредитів, отримати які можна за 5 хвилин лише за паспортом;
без підтвердження доходу буде встановлений мінімальний кредитний ліміт близько 30 тисяч рублів.
Що в підсумку?
У багатьох банків є цілий ряд програм, які покликані допомогти саме молодим сім’ям та матерям в декреті, так що необхідно приділити час пошуків. Якщо кредит необхідний на покупку житла, дізнавайтеся у консультанта про наявність програм «Молода сім’я», в рамках якої гасити борг по іпотеці можна навіть материнським капіталом.

Якщо жінка в декреті бажає отримати автокредит, тут теж доведеться зіткнутися з деякими труднощами і приготуватися до завищеною відсотковою ставкою. Для отримання позики необхідно мати хоча б 40% від вартості транспортного засобу, щоб переконати банк у відмінній платоспроможності.

Взагалі ніяких проблем не повинно виникнути з отриманням споживчого кредиту. Взяти будь-яку техніку можна в будь-якому магазині, тут же оформивши розстрочку. Головне — не повідомляти співробітнику магазину про ваше положення. Зазвичай такі магазини зацікавлені в отриманні прибутку, так що купити бажану річ не складе труднощів.

У самій крайньому випадку можна звернутися за терміновим позикою. Їх видають всім, пакет документів для отримання відсутня — лише паспорт. Але і плата за користування грошима дуже висока, тому зважте всі за і проти заздалегідь.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемь + 11 =