Як продати куплений в кредит автомобіль?

Як продати куплений в кредит автомобіль? Сьогодні близько 50% машин купуються за рахунок банків. І насправді не важливо, береться автомобіль в кредит чи ні, він може перестати подобатись. А ще швидкий продаж сприяють фінансові труднощі власника машини, який з часом розуміє, що кредит на авто йому просто не по кишені. Тому він і вирішує швиденько позбутися від цього грошового «ярма». І якщо у тих, хто купив авто на свої кревні, особливих проблем з його продажем не виникне, то у тих, хто вдався до допомоги банку, проблем буде більш ніж достатньо.

Проблеми при продажу взятого в кредит автомобіля пояснюються досить просто: така машина служить запорукою того, що позичальник виплатить борг перед банком. Якщо ж позичальник свій борг не виконує, автомобіль у власника вилучається і продається. Частина грошей йде на погашення кредиту, а що залишилися від продажу крихти віддаються його колишньому власнику.

Однак продати таку машину все ж можна, але для початку потрібно заручитися згодою банку. Для цього потрібно написати заяву, в якому попросити дозвіл на здійснення такої угоди. Там же потрібно буде вказати причину, яка пояснює бажання продати автомобіль. Банки охоче йдуть назустріч своїм клієнтам, особливо якщо ті вказують як причину продажу бажання розрахуватися за кредитом. В результаті покупки автомобіля колишній власник може погасити кредит, а новий отримає автомобіль.

Укласти угоду купівлі-продажу авто можна і без відома банку, оскільки останньому не дуже важливо, де позичальник візьме гроші. Для нього важливо, щоб гроші були виплачені. Позичальнику залишиться тільки знайти таку людину, яка готова б був купити машину і внести залишок по кредиту. Так як сьогодні кредит може бути погашений достроково, то зайвих грошей переплачувати не доведеться. Але тут є одна проблема: знайти такого покупця, якого настільки захопить машина, що він буде готовий сплатити борг позичальника, досить важко.

Однак деякі банки не дозволяють продавати автомобіль до повної виплати кредиту. В цьому випадку допоможе споживчий кредит. Відразу відзначимо, що відсотки за таким кредитом досить значні, проте фінансові втрати трохи компенсуються за рахунок дострокового погашення першого кредиту. Крім того, споживчий кредит можна буде погасити тими грошима, які позичальник зможе отримати від продажу автомобіля. Позичальнику слід знати, що такий варіант пропонує фінансові втрати (виплати за споживчим кредитом), тому потрібно кілька разів подумати, чи виправдає себе подібний крок чи ні.
Як продати куплений в кредит автомобіль? Ще один варіант — взяти машину в trade-in. Сьогодні таку послугу надають багато салонів автомашин. Суть послуги полягає в наступному: салон викуповує у власника його машину, але платить не грошима, а пропонує обміняти старе авто на нове. Погашення кредиту в цьому випадку візьме на себе автосалон.

Незважаючи на всі райдужні перспективи такої угоди, клієнт автосалону може втратити чимало своїх грошей, оскільки він купить старе авто за заниженою ціною. Однак цей мінус перекриє відсутність необхідності займатися погашенням кредиту і шукати покупця на стару машину.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семнадцать − три =