Як правильно продати «кредитний» автомобіль?

Як правильно продати «кредитний» автомобіль? Споживчі кредити в Росії переживають свій «бум». Все більше людей купують побутову техніку, комп’ютери, квартири за допомогою банківських кредитів. Чи не обходять стороною і покупку автомобіля. Тепер навіть ті верстви населення, які тільки мріяли про особисте авто, можуть цілком здійснити свою мрію. Банки дають кредити всім, хто має стабільний, нехай навіть невеликий, дохід. Ті ж, хто має стабільний пристойний дохід, теж із задоволенням користуються кредитом. Це пояснюється тим, що люди не поспішають розлучатися з вже заробленими грошима і готові вдатися до послуг банку.

У разі купівлі автомобіля в кредит він не є власністю покупця до тих пір, поки вся сума кредиту не буде погашена. До цих же пір машина знаходиться в заставі у банку. По суті, машина знаходиться у власності банку. У разі ж, якщо виникне необхідність в грошах, продати автомобіль буде не просто.

Що ж робити позичальникові, щоб вирішити ситуацію? У цьому випадку варто скористатися таким інструментом, як рефінансування. Суть його в тому, що позичальник отримує ще один кредит, але на більш вигідних і привабливих умовах. Нових кошти йдуть на погашення попереднього кредиту, і як підсумок, допомагають зняти обтяження, накладене на автомобіль. Після цього машину можна продати, адже тепер це справжня власність власника, а не «віртуальна».

Ощадний Банк Росії розробив нову схему рефінансування автокредитів. Ставка по кредиту в ньому, натомість вже взятого кредиту в іншому банку, становить від 17% і вище. У Московському Банку Ощадбанку мінімальна сума кредиту становить 45 000 рублів. У регіональних же відділеннях Ощадбанку — 15 000 рублів. Максимальна скрізь однакова і становить 1 млн. Рублів. Кредит Ощадбанк видає терміном від 3-х місяців до 5-ти років. При цьому без залучення опікунів і без застави майна позичальника. На практиці це виглядає так. Позичальник звертається до Ощадбанку з заяву про рефінансування його ж позики в будь-якому іншому банку. Укладається договір рефінансування, і вже сам Сбербанк виплачує всю суму боргу за попереднім кредитом в іншому банку. Після погашення всієї суми кредиту автомобіль перестає бути майном банку і документально переходить у власність покупця.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × 1 =