Як отримувати гроші, не працюючи?

Як отримувати гроші, не працюючи? Кожна людина мріє не працювати і при цьому отримувати пристойний дохід. Багато людей переконані, що жити, не працюючи, можуть хіба що багата, які або нажили капітал в минулому, або він їм дістався від батьків. Насправді ж дозволити собі піти з роботи може практично кожна людина, ось тільки спочатку доведеться багато попрацювати, щоб зібрати початковий капітал, на який в подальшому і можна буде жити. Зараз ми не будемо говорити про фінансові піраміди, або біржах, які можуть залучити тільки фінансового грамотного людини. Йтиметься про більш простому і доступному для звичайної людини варіанті — депозиті.

Середня зарплата в нашій країні досягла 27 тисяч рублів. Припустимо, що ви хотіли б щомісяця отримувати саме такий дохід. На ці гроші ви могли б купувати собі якісні продукти харчування, одяг і оплачувати традиційні витрати (мобільний зв’язок, комуналку і т.п.). Щоб отримувати такий дохід, початковий капітал у вас повинен становити 3 мільйона 500 тисяч рублів. 27 тисяч при цьому будуть тією сумою, яка буде капати вам за відсотками з такого великого вкладу.

Щоб отримувати ці гроші, потрібно знайти надійний банк, який зможе гарантувати збереження ваших коштів і надати вам максимально вигідні умови депозиту з щомісячною виплатою відсотків. Щоб зменшити ризики, можна вкласти гроші відразу в кілька банків. Наприклад, у банку «Тінькофф» можна відкрити депозит «СмартВклад», причому сума вкладу, якщо вона становить 700 тисяч рублів, страхується державою. Вклавши таку суму, на рік клієнт отримає 82 тисячі доходу + більше 10 тисяч рублів від банку в якості бонусу, який покриє комісію за переказ коштів на рахунок вкладу. Разом прибуток залишить близько 92 тисяч рублів, а якщо поділити її на 12 місяців, то щомісячний дохід складе близько 7 тисяч рублів.

Банк J & T пропонує своїм клієнтам відкрити депозит «Рантьє» під 11% річних, тобто 77 тисяч рублів за умови вкладення 700 тисяч. Щомісячний дохід в цьому випадку складе 6400 рублів. Якщо скласти дохід від двох цих вкладів, то вийде досить відчутна сума в розмірі понад 13 тисяч рублів. Депозит можна відкрити і в банку «Гута». Депозит «Гута Класика +» за умови вкладення 700 тисяч рублів принесе 79 тисяч річного доходу при діючій ставці в 11,25%. В місяць вкладник буде одержує 6600 рублів. 700 тисяч рублів можна покласти на депозит «Глобальне потепління» в Связь-банку зі ставкою в 10% річних з можливістю щомісячного зняття «накапав» грошей. Мінімальний термін вкладу складає 2 роки. В місяць вкладник буде отримувати 5800 рублів.

Банк «Східний експрес» пропонує депозит з щорічним доходом в 69 тисяч рублів і щомісячними виплатами по 5775 рублів. Отже, розмістивши 3 мільйона 500 тисяч рублів в декількох банках, можна отримувати реальний дохід в 30-32 тисячі рублів на місяць. Слід зазначити, що ризик вкладення в один банк буде в якійсь мірі виправданий, оскільки вам не доведеться мати справу з декількома депозитами. Наприклад, депозит «Премія» в Альфа-банку за умови вкладення вищевказаної суми принесе вам більше 332 тисяч рублів на рік, а в місяць ви будете отримувати 27 тисяч.

Ще один спосіб отримувати гроші, не працюючи, — здавання нерухомості в оренду. Залежно від метражу, ремонту та розташування, квартира в столиці може принести її власнику від 25 тисяч

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двенадцать − шесть =