Як отримати іпотечний кредит без довідок про доходи — іпотека без підтвердження доходу

Якщо у громадянина немає постійного місця роботи або коли заробітна плата видається «в конвертах», є тільки єдиний спосіб отримати іпотечну позику — оформити іпотеку без довідки про доходи.

Слід розуміти, що коли фінансова установа надає іпотеку без довідки про доходи, то умови будуть більш жорсткі, ніж при стандартній іпотеці.

Хто може оформити іпотечний кредит без довідок про доходи
Пакет документів для оформлення іпотеки без підтвердження доходу
Умови надання іпотечної позики без довідок про доходи
Термін кредитування при іпотеці без підтвердження доходів
Розмір відсоткової ставки іпотечного позики без довідки про доходи
Початкового внеску при іпотеці без підтвердження доходу
Максимальна сума іпотечного кредиту без довідок про доходи
Як можна отримати іпотеку без довідки про доходи

Хто може оформити іпотечний кредит без довідок про доходи

Існує стандартний спосіб як отримати іпотечний кредит без довідок про офіційні доходи — програми іпотеки «за двома документами». Це кредитний продукт, який створювався для:

Прискорення процесу розгляд заявки на отримання кредитних коштів;
Залучення потенційних позичальників, що не можуть з яких-небудь причин уявити довідки про офіційну заробітну плату.
Хто є цільовою аудиторій подібних програм:

Громадяни з високими доходами, підтвердити які складно
Споживачі, які потребують термінового кредиті, які не мають часом на збір ємного пакету документів
Досить рідко фінансові установи для кредиту без довідок про доходи вимагають обов’язкову наявність російського громадянства. Піддається оцінці і особистість позичальника: його вік, а також кредитна історія в даному банку, яка повинна бути нічим не заплямована. До того ж, банківські вимоги в даній ситуації будуть суворішими, ніж в разі стандартної іпотеки. Наприклад, в Ощадбанку для іпотеки за двома документами встановлено віковий рубіж по поверненню кредиту — він на 10 років менше, ніж при звичайній іпотеці. При цьому фінансова організація може самостійно здійснити перевірку наявних доходів, використовуючи при цьому неофіційні способи.

Пакет документів для оформлення іпотеки без підтвердження доходу

Найголовніший документ, який спочатку банк вимагає від позичальника — це паспорт. Щодо другого документа у кожного банку тут свої вимоги. Як правило, документи можуть бути двох видів:

Це документ, що підтверджує особу позичальника в якості доповнення до паспорту. Це можуть бути військовий квиток, водійські права, закордонний паспорт, СНІЛС.
Документи, що підтверджують наявність у позичальника фінансів на внесення початкового внеску. Це можуть бути житлові сертифікати, виписки з рахунків і т.д.
Потрібно розуміти, що Вам в будь-якому випадку знадобиться підтверджувати, що у Вас є гроші на початковий внесок. Хоча, якщо дане підтвердження банк не прописав в якості обов’язкового «другого документа», то рішення по кредиту може бути прийнято без нього. Після цього у позичальника є деякий час для того щоб подати документи про наявність фінансових засобів на початковий внесок.
Після того, як заявка на оформлення іпотеки без довідок про доходи буде схвалена, в банк слід принести документи на майбутнє заставне майно. На це буде дано кілька місяців. Це такі документи:

кадастровий паспорт
Копії свідоцтва про власність правовласника, правовстановлюючого документа (свідоцтво про право на спадщину, договір на придбання житла і т.п.)
Попередній договір на покупку позичальником заставного об’єкта або договір купівлі-продажу з відстрочкою платежу
Виписку з Єдиного державного реєстру прав. Документ повинен бути виданий не раніше 30 днів до моменту надання в банк

Умови надання іпотечної позики без довідок про доходи

У сьогоднішніх економічних реаліях банки стикаються з підвищеним ризиком при видачі іпотечної позики без підтвердження доходу офіційним способом. Саме з цієї причини умови кредитування даних програм будуть набагато жорсткіше, якщо порівнювати зі стандартною іпотекою. З кожним роком звичайна іпотека зазнає змін і стає все доступнішим: зростає термін повернення грошових коштів, знижуються процентні ставки та інше.

Оформлення іпотеки без підтвердження доходу

Пропонуємо до порівняння всі основні параметри звичайного кредиту з іпотечним позикою без довідок про доходи.
Термін кредитування при іпотеці без підтвердження доходів

Якщо розглядати програму видачі іпотеки «за двома документами», пропоновану в Ощадбанку, то за її умовами порівняно невеликий для іпотеки максимальний термін кредиту, що дорівнює 30 рокам, понижений не буде.
Якщо говорити про пропозиції інших банків, де стандартний термін досить високий і становить 50 років, то в разі видачі кредиту за спрощеною формою, він буде істотно знижений і складе близько 20 років.

Розмір відсоткової ставки іпотечного позики без довідки про доходи

Якщо провести порівняльний аналіз середнього розміру процентної ставки за цей і минулий рік, то даний показник буде перебувати в межах 12% -12,5%. Значення безпосередньо залежить від ліквідності майна, купленого в кредит, а також від розміру початкового внеску. Споживачеві доступні і більш дешеві пропозиції. Наприклад, якщо Ви купуєте готову житлову нерухомість, то мінімальна ставка за відсотками буде дорівнювати 11%.

Якщо Ви вирішили взяти іпотеку без довідки про доходи, то потрібно розуміти, що в «спрощеному» пакеті документі є істотний мінус — це підвищена ставка за відсотками.
Початкового внеску при іпотеці без підтвердження доходу

Якщо Ви вирішили взяти кредит за полегшеною схемою, де не треба підтверджувати дохід офіційними довідками, то розмір початкового внеску буде перебувати в межах від 30% до 50%. Є обмеження щодо розміру початкового внеску, максимально можливого для внесення. Наприклад, якщо сума позики відносно невелика, то Вам дозволять внести не більше 65% від загальної суми.

Як оформити іпотечний кредит без довідок про доходи

На сьогоднішній день іпотека в стандартному варіанті пропонує програми, як без початкового внеску, так і з внеском, розмір якого коливається в межах 10-20%.
Максимальна сума іпотечного кредиту без довідок про доходи

Сьогодні досить часто споживач стикається з обмеженням по максимально доступну суму кредиту. Як правило, вона становить 15 мільйонів рублів. Якщо Ви вирішили взяти кредит «за двома документами», то даний показник істотно знижується — сума по максимуму становить 8 мільйонів. В даному питанні більш лояльним проявив себе Сбербанк: максимальна сума кредиту для Санкт-Петербурга і столиці знижуватися не буде.

Отже, Ви зможете цілком реально отримати іпотечний кредит без довідок про доходи, але тільки при виконанні наступних умов: Ви готові платити більш високий відсоток по кредиту; у Вас є близько 30-35% грошей на придбання квартири, які потрібно віддати в якості початкового внеску

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × четыре =