Як отримати кредит на ремонт будинку?

Для більшості клієнтів кожного банку кредит на ремонт будинку — паличка-виручалочка: достатнього кількість коштів немає, зате вони можуть скористатися позиченої сумою, виплачуючи її поступово.

Звичайно, як і в будь-якому іншому вигляді позики, тут є свої мінуси, плюси і підводні камені. Вам потрібно навчитися відрізняти біле від чорного і визначати варіант, який походить вам і вашій квартирі.
Реальна ситуація така, що банки, в своїй більшості, пропонують два варіанти позики:

З заставою майна (в даному випадку застава — ремонтируемая квартира);
без застави.
заставний варіант

Якщо ви потребуєте в особливо велику суму коштів, то вибирайте саме цей варіант: установа надасть велику суму, якщо його ризики будуть мінімізовані за рахунок застави дорогого житла.

Відразу ж відзначимо, що це не універсальний варіант і він актуальний далеко не для всіх. Чому? Перша причина в тому, що майно вже може знаходитися під заставою, якщо сім’я оформляла інший споживчий кредит. Нерідкі ті випадки, коли батьки змушені закласти житло, щоб допомогти хворим родичам або оплатити навчання дітей.

Друга причина в тому, що досить великі суми потрібні для капітальних ремонтів з урахуванням зміни планування. Але, адже, косметичний ремонт — то, чого потребує житло найчастіше, і закладати, може, і зовсім нічого …

беззаставний варіант

Один з кращих варіантів — позика готівкою без застави та без довідок про доходи сім’ї. Таку альтернативу хвалять через її явних переваг, до яких відносять сьогодні:

Мінімальний набір документів для оформлення угоди між клієнтом і банківською установою;
швидкість оформлення договору;
швидкість отримання необхідної суми;
розмір суми достатній для проведення косметичного ремонту;
відсутність будь-якої потреби звітувати за кожну дію і вибір;
не потрібно користуватися послугами нав’язаних вам компаній і сторонніх організацій;
ніхто не заглядає вам в гаманець, підраховуючи витрати.

Є і свої мінуси, про які не варто забувати. І це висока процентна ставка при досить малому періоді погашення. При цьому вам не можна буде взяти дуже велику суму — лише мінімальний розмір для дрібного ремонту.
Радимо почитати: Кредит під заставу квартири.

Якими можуть бути причини відмови?
кредит на ремонт будинку

Більшість фінансових установ відмовить вам в кредитуванні, якщо загальний дохід вашої сім’ї невисокий. Справа в тому, що жоден банк не хоче видавати кошти тим, хто повинен буде віддати більше 1/3 своєї заробітної плати для погашення щомісячного внеску.

Аналогічна ситуація відбувається, коли потрібна позика, сума виплати по якій буде дорівнює? доходу сім’ї. Який вихід? Потрібно набрати маленькі позики в різних установах.

Скільки можна отримати і під які відсотки?
Як взяти кредит на ремонт будинку, не загнав себе в великі борги? Почнемо з того, що всю суму ви можете отримати або готівкою, або на кредитну карту. В цілому, розмір буде залежати від сукупності доходів сім’ї позичальника.

Є банки, які вимагають оформлення разом з поручителями (юридичною або фізичною особою). Якщо ви вибираєте Сбербанк, наприклад, то можлива сума позики не перевищує 750 000 рублів під поручительство. Вам потрібно більше? Тоді договір буде підписуватися за умови надання застави (від 750 тисяч до 3 млн. Рублів).

Максимальний термін погашення всього боргу — 5 років, при цьому відсоткові ставки будуть варіюватися від 12% до 18%. Вибирайте саме нецільове угоду, адже вам, в даному випадку, не потрібно буде звітувати за те, куди ви витратили кошти.

Якщо суми не вистачає, оформляйте цільової позику, що входить в так звану лінійку іпотечного кредитування на ремонт. Його видають під заставу того житла, яке ви, власне кажучи, і збираєтеся облаштовувати. В результаті, ви отримуєте набагато більшу суму під 10-17%.
Вся сіль в тому, що в даному випадку вам також потрібно буде чимало витратити на оцінку нерухомості, а також послуги нотаріуса і цілий список супроводжуваних угод (страхування життя та ін.). А це до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також не забувайте про необхідність підтвердження всіх своїх витрат чеками, рахунками та актами виконаних робіт.
Тепер давайте більш детально поговоримо про можливі процентних ставках. Наприклад, якщо ви візьмете позику в Ощадбанку на термін до 5 років, то ставка складе 13% річних. Чим вище термін, наприклад, до 10 років, тим вище ставка (14% річних). Якщо ви оформляєте угоду на період до 20 років, то платите 15% річних.

ремонт будинку в кредит

Московський Кредитний Банк пропонує своїм клієнтам до 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян під 20% на три роки, в той час, як Метробанк видасть під 18% річних до 2 мільйонів рублів на той самий строк.

У Східному експресі вам запропонують унікальну програму «Євроремонт», згідно з якою клієнт може отримати до 750 тисяч рублів під 23-27,5% річних терміном від 3 до 5 років. Всі кошти нараховуються на карту, а не видаються готівкою. При цьому випуск пластика обійдеться вам у півтори тисячі рублів, плюс комісія за переведення в готівку: як мінімум, 135 рублів (1,5%).

Не менш популярним є пропозиція від Кредит Європа Банк, де пропонують до 2,5 мільйонів рублів на сім років під 20% річних. Все проблема тут в розмірі початкового внеску, який дорівнює 15% від загальної суми. А крім паспорта громадянина РФ, вам додатково потрібно буде принести трудову книжку та довідку про доходи.

За нецільовим кредитом пропонуються найвищі ставки — до 50% від взятої вами суми. В окремих випадках переплата сягає 200%. Наприклад, той же всіма улюблений Сбербанк може видати до 1,5 мільйона рублів за нецільовим угодою. За умови оформлення застави і надання поручителів, сума може вирости. Але, ось термін досить маленький — до 5 років, і виплатити всі борги при невеликому сімейному доході за цей час неможливо.

Які документи необхідні?
Якщо ваше фінансове становище підходить банку, і він надає вам кредитні кошти, ви готуєте пакет необхідних документів:

Паспорт громадянина Росії;
ідентифікаційний код;
анкету-заяву на отримання позики на ремонт;
довідку про доходи за останні півроку. Можна також принести декларацію про доходи за 4 кварталу або, як варіант, довідку з податкової інспекції;
правовстановлюючі документ на житло, в якому будуть проводитися роботи.
Якщо ви зупиняєтеся на беззаставній позикою, список документів залишається незмінним. Але, врахуйте, що є ряд фінансових установ, які будуть вимагати план ремонту і кошторис витрат.

Давайте підіб’ємо підсумки. Вам потрібно взяти кредит на ремонт будинку невеликих розмірів? Вибирайте споживчу позику: ви дуже швидко отримаєте невелику суму, зручно і розумно зможете її витрачати, зверніться до приватним бригадам, заощадите на матеріалах. Якщо ж ви запланували дорогий євроремонт, вибирайте цільової варіант: ви отримаєте велику суму на невеликий термін, відсотки будуть достатньо великими, але ви зможете домогтися бажаного результату в квартирі. Розраховуйте на другий формат тільки тоді, коли ви впевнені в тому, що зможете його погасити.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать + 1 =