Як отримати кредит без довідки про доходи?

Як отримати кредит без довідки про доходи? Багато людей, які ніколи не думали про кредит, рано чи пізно стикаються з ситуацією, коли гроші дуже потрібні, а їх з якоїсь причини не вистачає. Звичайно, багато біжать до родичів і друзів, але сьогодні далеко не у всіх знаходяться добрі, а головне, багаті родичі, готові позичити ненадовго енну суму грошей. Саме в такій скрутній ситуації і приходять на допомогу банки, в яких можна взяти кредит. Схема отримання кредиту виглядає більш ніж простий: вибрав банк — написав заяву — заповнив анкету — надав документи — отримав кредит.

Безумовно, все це дуже просто, а оформлення кредиту іноді займає не більше 30 хвилин, однак ця «легкість» доступна тільки тим, хто може офіційно підтвердити свої доходи. Якщо ж підтвердити доходи довідками неможливо, то вищеописана схема діяти не буде. Відсутність довідок про доходи пояснюється досить просто: багато людей любо отримують зарплату «в конверті», або працюють віддалено (і теж отримують гроші неофіційно), або взагалі ніде не працюють. При цьому такий «неофіційний» працівник може отримувати величезні суми грошей, але при цьому підтвердити на папері свої доходи він не може.

Однак отримання кредиту без підтвердження доходів сьогодні цілком реально. Слід зазначити, що банки не люблять таких клієнтів, але при цьому вони прекрасно розуміють ситуацію з тіньовими зарплатами в нашій країні і готові йти на ризик, щоб заробити. Саме тому сьогодні багато банків розробили спеціальні кредитні програми, спрямовані на залучення клієнтів, які не мають офіційного підтвердження своїх доходів. Що вам необхідно зробити, щоб отримати кредит без довідок про доходи? Для початку зверніть увагу на кредитні програми, що передбачають оформлення кредиту за двома документами. Відзначимо, що документи позичальник може вибрати сам. До таких документів можуть належати права, закордонний паспорт, паспорт громадянина, виписка по картковому рахунку і т.п.

Крім того, банки сьогодні видають кредити під заставу цінного майна — автомобіля або квартири. У цьому випадку кредит може становити до 80% вартості заставленого майна, а процентна ставка по кредиту буде досить вигідною для позичальника. Сьогодні банки все частіше стали видавати кредити тим клієнтам, які мають у них депозити. Депозит — це своєрідний заставу, який є гарантією того, що в разі чого банк не залишиться без своїх грошей. Тільки зрозуміло, що на такий кредит може розраховувати лише той, хто спочатку вклався в депозит. Як і в разі кредиту під цінне майно, позичальник, який має депозит, зможе отримати кредит, який складе до 80% суми депозиту. Зрозуміло, що кредит доведеться оформляти в тому банку, в якому лежить депозит.

Ще один варіант отримання кредиту без довідок про доходи — поручительство. Зазвичай поручителями виступають близькі родичі або друзі позичальника, які добре його знають і які можуть бути впевнені в його чесності. Однак практика показує, що поручителям все ж іноді доводиться відповідати власним майном за борги позичальника. Саме тому сьогодні так важко знайти того, хто готовий так ризикнути. Якщо позичальникові потрібно невеликий кредит, деякі банки можуть видати кредитку без підтвердження доходів. Якщо з часом працівники кредитного відділу банку побачать, що позичальник активно використовує карту і сумлінно погашає кредит, вони збільшать ліміт без будь-яких документів.

Якщо вам не подобається запропонована ставка по кредиту або кредитний ліміт, ви можете скористатися послугами кредитного брокера, який приблизно за 5-10% з суми кредиту допоможе оформити необхідні документи і візьме на себе ризики, пов’язані з вашої неплатоспроможністю. Перед тим як довіритися якомусь брокеру, бажано почитати відгуки про його роботу, щоб не віддати гроші в руки шахраїв. І пам’ятайте: гроші брокерам платять до виконання їх роботи, а не після. Тобто розрахуватися з ними ви повинні до оформлення кредиту. Отже, ви не будете впевнені, чи зможуть вони завершити справу успішно.

Сьогодні куди простіше звернутися в компанію, що спеціалізується на мікропозики (МФО). Мікрофінансові організації дають кредити, не особливо цікавлячись доходами своїх клієнтів, однак, щоб мінімізувати свої ризики, вони встановлюють дуже високі процентні ставки по кредиту. Якщо кредит ви берете на кілька місяців і його сума невелика, то особливих фінансових втрат ви не понесете, а от якщо сума кредиту досить значна і термін кредитування тривалий, то така ситуація загрожує великими грошовими втратами. Недоліком співпраці з МФО є не тільки високі відсотки, але і висока ймовірність потрапити в лапи шахраям. Саме тому так важливо ретельно перевірити організацію, в якій ви плануєте взяти мікропозики.

Сьогодні в Інтернеті можна знайти оголошення компаній, що спеціалізуються на видачі липових довідок про доходи. Пік популярності таких фірм припав на недавнє минуле, коли банки взагалі не видавали кредити без підтвердження доходів. Однак як тоді, так і сьогодні звертатися в такі фірми не варто, оскільки, якщо банк запідозрить, що ви надали підроблені документи, у вас можуть виникнути серйозні неприємності. Отже, проаналізувавши все вищесказане, можна зробити висновок, що сьогодні отримати кредит в банку можна і без довідки про доходи. Однак наявність цієї довідки дозволить вам підвищити кредитний ліміт і, що важливо, знизити процентну ставку

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 + двенадцать =