Як збільшити свою пенсію?

Як збільшити свою пенсію? Коли людина молода і має стабільний дохід, він не замислюється, яка якість життя буде у нього через 30-35 років, коли він вийде на пенсію. Між іншим, сьогодні 90% пенсіонерів в нашій країні змушені виживати з пенсією, яка не перевищує 10 тисяч рублів. Щоб в результаті ви не залишилися з такою сумою, пропонуємо вам скористатися методами, які збільшать ваш пенсійний дохід. По-перше, ви можете перевести накопичувальну частину пенсії в НПФ — недержавний пенсійний фонд. Це не зажадає від вас додаткових фінансових вкладень. Можливо, вас підстьобне той факт, що з 2014 року накопичувальна частина пенсії тих людей, які залишили свої гроші у Зовнішекономбанку, а не перевели в НПФ, стане менше аж на 4% (знизиться до 2%). Подумайте, яка буде у вас пенсія, якщо на неї ви будете відкладатися тільки 2% своїх доходів?

По-друге, ви можете взяти участь в програмі співфінансування пенсії, суть якої полягає в тому, що за кожні ваші 100 рублів держава надасть вам ще 100 рублів, однак щороку ви повинні будете вносити не менше 2 тисяч рублів і не більше 12 тисяч. Радимо вам поквапитися зі вступом в цю програму, адже вхід в неї відкритий тільки до 1 жовтня поточного року. Участь в цій програмі дозволить вам отримати податкове вирахування в розмірі 13% від ваших вкладень.

По-третє, розгляньте можливість відкриття депозиту в банку. Прибутковість від нього сьогодні не перевищує 12%, проте все залежить від суми. Звичайно, не варто очікувати великого доходу від 1000 рублів, однак велика сума зможе забезпечити вам, можливо, невеликий, але стабільний дохід.

По-четверте, зверніть увагу на недержавне пенсійне забезпечення в рамках Недержавного пенсійного фонду. Це своєрідний аналог банківського депозиту, з оптимальним терміном накопичення на 15-30 років. Мінімальна сума внеску становить 1 тисячу рублів, а максимальну можна визначити самостійно. Пенсію можна буде отримувати протягом певного терміну або довічно. Недержавне пенсійне забезпечення дає більш високий дохід, ніж в загальному по НПФ.

По-п’яте, збільшити пенсію допоможе материнський капітал. В останні роки спостерігається постійне зменшення індексації материнського капіталу, яка нижче рівня інфляції. Зберегти ці гроші на пенсію краще, ніж витратити їх на навчання дітей через 10-15 років. Крім того, якщо перевести ці гроші в НПФ, потім ними можна буде платити за навчання і для інших потреб.

По-шосте, збільшення пенсії сприяє участь в програмі накопичувального страхування. Така програма дозволяє отримати дохід і при цьому застрахуватися на час дії поліса. Прибуток за такою програмою дозволяє отримати 8-12% при мінімальній сумі річного внеску в 15 тисяч рублів. Мінімальний термін участі складає 5 років. Великий плюс програми полягає в тому, що вклади по накопичувальному страхуванню можуть бути успадковані родичами, причому вони можуть успадкувати навіть довічну пенсію.

По-сьоме, існує дуже популярне в країнах Заходу інвестиційне страхування життя, що дозволяє формувати портфель інвестицій відповідно до апетитом до ризику і розміром необхідного доходу. Також такий вид страховки дозволяє клієнту самому вибирати валюту і за бажанням виводити гроші з фонду. Деякі програми дозволяють перекидати гроші з ризикових в менш ризикові фонди в міру досягнення пенсійного віку. Мінімальний щомісячний внесок стартує з 4,5 тисячі рублів.

Восьмий спосіб збільшення пенсії — інвестиційні фонди. Тут можна вкласти невелику суму грошей в фонди облігацій з низьким рівнем ризику і отримати дохід в 10-15%, а також інвестувати в фонди нерухомості досить таки значний капітал. Можна вкладати гроші в вітчизняні фонди, однак все ж краще звернути увагу на західні, оскільки вони є більш прибутковими.

Дев’ятий спосіб — вкладення в нерухомість. Часто люди, які не мають достатньо грошей на покупку квартири, задають наступне питання: чи можна купити квартиру в кредит і при цьому заробляти на здачі її в оренду? Відповідь: здача в оренду можлива, якщо платіж по кредиту не перевищує дохід з оренди. Для отримання стабільного доходу експерти не рекомендують людям вкладати гроші в квартири одного цінового сегмента, що знаходяться в одному районі міста.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

13 − восемь =