Як за допомогою бонусної кредитки заощадити на покупках

Як за допомогою бонусної кредитки заощадити на покупках? Сьогодні багато банків з метою залучення більшої кількості клієнтів створюють усілякі бонусні програми, що дозволяють купувати товари з більшою вигодою. Сьогодні ми розповімо про те, скільки вигод принесе вам наявність бонусної картки того чи іншого банку. «Такі карти з бонусними програмами і знижками дозволяють банку залучити більше клієнтів, збільшити лояльність клієнта до банку», — зазначає керівник відділу розробки і супроводу продуктів роздрібного бізнесу «Номос-банку» А.Базанов. Дуже часто партнерами банку виступають великі магазини. Наприклад, «Альфа-банк» підписав договір про співпрацю з магазином «Перехрестя».

Оформлення кредитки в банку дає клієнтові право бути членом «Клубу Перекресток». Слід зазначити, що власник карти в цьому випадку отримує різні переваги, наприклад за кожні 10 витрачених рублів на карту нараховується 10 бонусних балів. Стільки бонусів буде нараховуватися при оплаті товарів і послуг у «Перехресті». Якщо ж карткою будуть оплачуватися товари або послуги в інших магазинах, то за 10 рублів буде нараховуватися 1 бал. Власник картки з бонусом також може скористатися іншими перевагами, які дає йому «Альфа-банк». Наприклад, за допомогою доступного Інтернет-банкінгу можна оплачувати послуги ЖКГ і здійснювати інші фінансові операції, не виходячи з дому.

Підрахунок балів не становить особливої ​​складності. Якщо протягом місяця ви оплачували товари та послуги за допомогою карти і загальна сума склала 3 тисячі рублів, на карту ви отримаєте 300 бонусних балів, якщо ви витратили 1000 рублів, вам прийде 100 балів і т.д. Власник картки може самостійно вибрати, за оплату яких товарів і послуг він отримає більше балів. Наприклад, за покупку дитячих товарів (якщо вони були обрані) держатель картки отримає не один бал з 10 рублів, а 4 бали. Всі накопичені бали можуть бути витрачені під час покупок в «Перехресті», причому слід зазначити, що 10 бонусних балів рівні 1 рублю.

«Сітібанк» має контракт з мережею «Стокманн», що спеціалізується на продажу товарів для будинку і одягу. Власник картки може накопичувати бонуси при покупках в цій мережі магазинів, зокрема, за покупку на карту перераховується 1% від витраченої суми. Також наявність такої карти дає можливість отримувати знижки в деяких інших магазинах-партнерах. У день видачі карти її власник отримає 10% знижку на всі товари в «Стокманн». Рік обслуговування такої картки обійдеться вам в 950 рублів, а за картку «Стокманн-Gold» доведеться заплатити 2950 рублів. Якщо ви вже маєте якусь іншу картку в «Сітібанку», то річне обслуговування картки «Стокманн» обійдеться 450 рублів, а золотий картки — в 950 рублів.

«Сітібанк» також може запропонувати своїм клієнтам картку «Мегафон-Сітібанк». В цьому випадку накопичені бонуси можна витратити на оплату послуг мобільного зв’язку від «Мегафона-Москва». До слова, після здійснення першої оплати держатель картки отримує хороший бонус у вигляді 100 безкоштовних хвилин на вихідні дзвінки. За 30 витрачених гривень ви будете отримувати 1 бал, а якщо буде підключена послуга «Автоматичне поповнення рахунку», то в бали будуть переводитися 3% від суми поповнення.

Бонусну програму сьогодні пропонує і «Сбербанк». Вона називається «Спасибі від Ощадбанку». Щоб стати учасником цієї бонусної програми, потрібно провести реєстрацію своєї картки через банкомат «Ощадбанку» або скористатися «Сбербанк Інтернетом». Частина витраченої суми буде повертатися на картку у вигляді бонусів, які можна згодом перетворити в знижки при купівлі товарів або послуг у партнерів Ощадбанку. Слід зазначити, що у «Ощадбанку» багато відомих партнерів, серед яких такі гіганти, як «Евросеть», OZON.ru, мережа електроніки та побутової техніки «Експерт» та інші.

У багатьох банках не передбачено будь-яких спеціальних бонусних програм, але зате наявність їх карт дає можливість отримувати знижки в різних магазинах, аптеках, автомийках. Таку картку можна оформити в банку «Траст». Наприклад, при оплаті послуг в стоматологічній клініці «Дентатек» держатель картки може отримати 7% знижку. А тур в зарубіжні країни, організований туроператорами coral Travel або TEZ Tour, обійдеться на 5-6% дешевше. Також з карткою від банку «Траст» можна отримати знижки на салони краси в розмірі 5-10% в залежності від класу карти, а також знижки в фітнес-центрах, клубах та інших закладах.

О.Шамайко, директор відділу лояльності банку «Хоум Кредит», зазначає, що у фінансовій установі, в якому вона працює, також є дисконтна програма, іменована «Карта міста». Вона дозволяє отримати знижки в більш ніж 9000 магазинах. Такі програми дійсно забезпечують банку приплив нових клієнтів, особливо якщо банк пропонує дійсно якісне обслуговування карти, широку мережу партнерів і вигідні умови нарахування балів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × четыре =