Як дізнатися схвалили кредит чи ні? Способи які діють.

Зазвичай співробітники банку самі зв’язуються з клієнтами, які подали заяву на отримання кредиту. Коли рішення приймається, клієнта сповіщають за допомогою смс-повідомлення, повідомлення на електронну пошту, або телефонують за номером телефону, який був зазначений в заяві.

Але, іноді ви сидите вдома, чекаючи сповіщення занадто довго. Про вас забули? Вам відмовили? Ви помилилися і вказали невірні дані? Як дізнатися схвалили кредит чи ні в максимально стислі терміни?

перший:

Ви можете відправитися в банківське відділення і звернутися безпосередньо до співробітника, якому віддавали заяву. Може трапитися так, що він не знає результатів. Тоді попросіть його перевірити систему при вас. Якщо рішення позитивне, ви тут же можете починати оформляти угоду. Якщо немає, все, що залишається — чекати дзвінка.

другий:

Багато сьогодні подають кредитні заявки в системі онлайн. Це швидше і простіше. Дізнатися про рішення можна практично миттєво. Але таке рішення є лише попередніми. Щоб дізнатися все напевно, доведеться вирушати в одну з філій з пакетом документів для оформлення угоди.

третій:

Зателефонуйте на номер гарячої служби — служби підтримки установи, і дізнайтеся про рішення. Коду ви подаєте заяву, вам видають копію заявки, на ній і вказано номер. Якщо з якихось причин вона зараз недоступна, дізнатися номер ви зможете на офіційному веб-сайті банку. Вас могли не сповістити лише тому, що заявок дуже багато і співробітники не встигають вчасно повідомляти про всі прийняті рішення.

четвертий:

Це не найпоширеніший спосіб. Він підійде лише тим, хто бере кредит на покупку техніки в спеціалізованому магазині. Як дізнатися, чи схвалив банк кредит в такому випадку? Ви заповнюєте форму, вказуєте номер свого телефону і чекаєте, поки заявка буде оброблена. Рішення заявки прийде протягом чверті години на комп’ютер фахівця по позиках.

Якщо вам терміново потрібні гроші, скористайтеся онлайн сервісами.

Як дізнатися, схвалений чи кредит в окремо взятому банку?

Сбербанк
Отже, ви звернулися із заявою саме в цю фінансову установу. Як дізнатися, схвалили чи кредит в Ощадбанку після розгляду заяви?
Ваші дані будуть перевірятися протягом декількох днів. Після цього співробітники установи винесуть своє рішення про видачу суми, уточнюючи її максимальні розміри. Співробітники установи довіряють, що менеджери завжди телефонують своїм клієнтам і повідомляють про прийняте рішення, яким би воно не було.
Але, не можна сліпо довірятися менеджеру. Є багато форс-мажорних ситуацій, в силу яких клієнтам не встигають повідомляти про рішення. Тому, якщо вже через чотири дні ви не знаєте рішення, дізнайтеся його самостійно, вибравши один з трьох способів зв’язку:

Ви телефонуєте на гарячу лінію Ощадбанку;
ви перевіряєте дані на офіційному сайті;
ви самостійно приходите в найближче відділення.
ВТБ 24
Як дізнатися схвалили чи кредит у ВТБ 24в вашому конкретному випадку? По-перше, ви можете зареєструватися в Інтернет-банку, що дозволить вам дізнатися всю потрібну інформацію, не виходячи з дому. На цьому ж сайті відправляються самі заявки на позики, заповнюються всі форми та ін. Режим роботи — 24/7. Після схвалення заяви клієнти можуть отримати карту, відвідавши банківське відділення.

По-друге, якщо затримка відповіді перевищує 7 робочих днів, ви можете зателефонувати за номером гарячої лінії ВТБ 24 і поцікавитися статусом вашої заявки.

По-третє, ви можете отримати смс-повідомлення від менеджера банку. У ньому також вказується максимальна сума позики і приблизна процентна ставка.

Альфа Банк
Всю інформацію по статусу заявки клієнти можуть дізнатися в самому офісі, або ж зателефонувавши центру Альфа-Консультант, який працює цілодобово. Телефон для регіонів Росії — 8-800-2000-000, для Москви і області — + 7-495-78-888-78. У запропонованому меню натисніть кнопку 2, введіть номер і серію паспорта, року вашого народження, і ви отримаєте всю необхідну інформацію.

Россельхозбанк
Тепер про те, як дізнатися схвалили кредит в Россельхозбанке чи ні? Ви можете відправитися в відділення, в якому оформляли прохання. Як варіант, багато дзвонять на гарячу лінію фінансової установи. Але, в більшості випадків, співробітники самі зв’язуються з клієнтами за допомогою смс-повідомлення або по телефону, сповіщаючи про статус заявки.

Ви повинні враховувати той факт, що кожна установа визначає свої власні терміни розгляну анкети. Цей період може тривати від 5 хвилин до п’яти днів. У деяких установах — ще довше.

Коли очікувати відмови?
схвалили кредит чи ні

Тим не менш, не варто розраховувати на те, що ваша анкета буде розглянута в позитивному ключі. Коли вам варто очікувати відмови?

Якщо установа використовує анкетування, за яким за кожну відповідь нараховуються бали, а сумарний бал нижче планки, встановленої структурою;
коли відсутня статус дружини або чоловіка. Іноді позику гарантують лише в тому випадку, якщо від дружини / чоловіка є письмова заява. Ситуація стосується навіть тих випадків, коли вони не проживають під одним дахом і шлюб дійсний, по суті, лише на папері;
якщо доходи нерегулярні або ж недостатньо високі;
коли клієнти мають погану кредитну історію (судові розгляди, борги за наявними позиках в інших установах, непогашені позики та ін.);
допризовної вік або відсутність цінного майна, що виступає в якості застави, тимчасові документи або часта зміна місця проживання (непрямі причини).

Як показує практика, на схвалення можуть розраховувати ті клієнти, вік яких знаходиться в межах 27-45 років. При цьому вони працюють в бюджетній сфері, мають стабільні доходи, а також є управлінцями або менеджерами середньої ланки.
Як бачите, як дізнатися схвалена заявка на кредит, досить просто. Деякі банки приймають рішення миттєво. Більш серйозним установою потрібен час, щоб розібратися в нюансах, перспективи та ризики. У будь-якому випадку, навіть у клієнтів з поганою КІ є всі шанси на отримання позики. Варто зробити тільки одне — скористатися ним вчасно.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пятнадцать − четырнадцать =