Як виправити кредитну історію?

Як виправити кредитну історію? Кредитна історія є одним з найважливіших параметрів оцінки спроможності позичальника до повернення кредиту. У разі, коли мають місце прострочення при оплаті минулих кредитів або поточні непогашені заборгованості, у видачі кредиту може бути відмовлено. Даному параметру банки приділяють надзвичайно пильну увагу, і тому іноді навіть через найдрібніших порушень кредитної історії можуть виникнути суттєві проблеми. І особливо важливим є наявність позитивної кредитної історії при оформленні будь-яких великих кредитів, наприклад, іпотечних, кредитів на придбання автомобілів і т. П.

Цілком зрозуміло, що багато власників кредитних коштів намагаються, в рамках своїх можливостей, зберігати кредитну історію незаплямованою. Однак, як показує практика, сучасна дійсність дуже часто вносить свої корективи в плани і прогнози людей. І тому трапляється так, що платежі по кредитах виявляються, часом ненадовго, простроченими. І через це кредитна історія псується, а в подальшому вже взяти кредит виявляється справою вкрай скрутним. При цьому в разі, коли немає можливості вчасно погасити платіж по кредиту, деякі вдаються до повторного кредитування. Звичайно ж, це накладає додаткові ризики, які в кінцевому рахунку можуть мати катастрофічні наслідки.

Однак усього цього можна уникнути, якщо знати, яким чином можна відновити кредитну історію. І такі способи існують. Найперше справа — погашення всіх поточних заборгованостей. При цьому вкрай бажано погасити не тільки кредити, а й інші види боргів, наприклад, за комунальні послуги, штрафи і т. П. Це необхідно тому, що банки досить уважно стежать за вашим фінансовим станом. І в разі, коли клієнт є сумнівним для банку, йому відмовлять в отриманні позикових грошей.

Якщо непогашена заборгованість оплачується за рахунок продажу будь-якого майна, то після того, як вона буде погашена, необхідно точно упевнитися, що кредитний договір банком закритий повністю. Крім того, необхідно простежити, щоб банк вніс всі необхідні дані в кредитну історію позичальника.

Після погашення всіх заборгованостей слід переходити до наступного етапу. Він полягає в тому, щоб отримати хоча б невеликий кредит для відновлення довіри банків. Такі кредити іноді дають без досконального перевірки позичальника. У разі, якщо отримати кредит вдасться, слід його якомога швидше повністю погасити. Після того, як буде погашений цей кредит, можна буде пробувати взяти кредит на велику суму в іншому банку. Дана процедура може допомогти повернути довіру фінансових установ, що видають позики.

Як показує практика, позичальникові для підтвердження своєї доброчесності часом буває необхідно оформити та виплатити не менше 3-4-х кредитів. Відновлення кредитної історії — процес складний, тому перш, ніж брати кредит, треба реально оцінити і свої можливості, і доцільність отримання коштів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

10 − четыре =