Як взяти кредит в двох банках одночасно?

Оформлення одного кредиту — вже важка ноша для всієї родини. Рішення взяти дві позики одночасно — обслуговування двох різних рахунків в один і той же час, своєчасне внесення великої суми коштів та інші незручності. Можливо, вам потрібно буде вносити суми в різний час або ж вартість позики підвищиться в силу того, що відсотки, терміни, а також комісії потрібно буде розраховувати окремо.

Тим не менш, багато хто цікавиться, чи можна взяти кредит в двох банках, і як правильно це зробити? Ми пропонуємо вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

Якщо ви плануєте оформити позику відразу в декількох банках, вам потрібно керуватися всього двома досить простими правилами:

Ви можете оформити по одному позиці з різних категорій: один споживчий кредит, одну іпотеку, один автокредит і т.д .;
в першу чергу необхідно подати заявку на найбільшу позичку, а вже після на ту, що трохи менше.
Пам’ятайте, що найбільше шансів отримати схвалення саме у великого банку, так як такі установи оформляють позики охочіше. Але, важливо заздалегідь зважити всі за і проти і зрозуміти, а чи зможете ви взяти на себе таку велику фінансове навантаження і відповідальність? Адже навіть мінімальні штрафи постійно погіршують становище, стають причиною колапсу.
Щоб уникнути подібної ситуації, проконтролюйте свою боргове навантаження: вона не повинна перевищувати 40% від щомісячного доходу. Чим вона вища, тим більша ймовірність того, що вашу заявку відхилять в другому банку.
Радимо почитати статтю: як взяти кредит за двома документами?

Як взяти кредит в двох банках

Щоб розуміти, як взяти кредит в двох банках, необхідно ознайомитися з основними способами оформлення позики в двох установи. Їх можна використовувати відразу ж або окремо.

спосіб 1

Цільові позики. Такі програми як автокредитування, або інші цільові, перевіряються не так ретельно, як всі інші. Чому? Тому що предмет покупки є одночасно і заставою. Ви можете взяти в борг у одному банку в якості застави, а в іншому оформляти цільове угоду на покупку авто. Навіть якщо з часом відомості про це стануть відомі, на це ніхто не зверне увагу.

спосіб 2

Прихована інформація. Звучить не зовсім законно, чи не так? Але, насправді, все в рамках закону. Під час укладення договору вам потрібно не погоджуватися на передачу даних в БКІ. Чи не ставте в документі таку галочку, і ви отримаєте кошти відразу в декількох банках, без будь-яких проблем.

спосіб 3

Швидке оформлення угоди. Один договір може бути підписаний вчора, а для підписання наступного вирушайте вже сьогодні. Інформації про перший ще не буде надана в БКІ, та й навіть найбільші організації обмінюються даними не частіше ніж один раз на місяць.

Ці легальні способи допоможуть оформити угоди відразу в декількох банках одночасно і отримати всю необхідну суму в стислі терміни.

Пам’ятайте, що кожне окремо взяте фінансово-кредитна установа має ряд власних вимог, що стосуються прийнятного кількості запитів і позик. Ніхто не стане звертати уваги на два або три паралельних заяви хоча б тому, що вони розглядаються, як цілком нормальне право клієнта знайти найбільш вигідні умови. АЛЕ, банк завжди перевіряє вашу кредитну історію. Якщо вона зіпсована, то вам не дадуть грошей ні в одній структурі, не кажучи вже про 2 або 3.

Деякі установи нормально ставляться до, так званого, додаткового кредитування, якщо фінансове навантаження дозволяє погашати всі борги вчасно і в повному обсязі. Не думайте, що банк думає про ваш комфорт. Його мета — своя власна політика і вигода. Потік заявок на отримання позики тут не закінчується ніколи, і якщо клієнт може дозволити собі, грубо кажучи, 10 займ, чому б його не видати?
Корисна стаття: як взяти кредит з відкритими простроченням?

Які потрібні документи?
Як взяти кредит в двох банках одночасно, і які документи для цього потрібні? Все залежить від банку, його політики, кредитної програми, цільового призначення позики, форми власності клієнта та інших факторів. Але в цілому. Список досить-таки стандартний:

Паспорт громадянина Російської Федерації;
завірена роботодавцем копія трудової книжки;
довідка про заробітну плату за останніх півроку, береться з місця роботи;
копія документів на заставне майно;
свідоцтво про шлюб;
водійське посвідчення або військовий квиток;
договір поруки;
для підприємців: фінансові та реєстраційні документи.
Оформляючи позики в декількох установах, ви також повинні будете довести свою платоспроможність. Якщо на вас вже оформлений займ, але ви хочете отримати грошові кошти додатково, ви можете звернутися до інших фінансових установ за допомогою. Шукайте ті, які професійно займаються наданням послуг, пов’язаних з позикою грошей (МФО, що пропонують засоби на нетривалий термін).

Сьогодні багато громадян РФ оформляють додаткові кредити день у день для оплати прострочень по іншим позиках і захисту свого заставного майна від кредитних компаній. Але, вже якщо і ви зібралися використовувати такий метод, оціните свої сили. Ніхто не застрахований від того, що, в результаті, потрапить у ще складнішу ситуацію.

Один комментарий

  1. Людмила 6 марта, 2019 Ответить

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × четыре =