Як безкоштовно перевірити свою кредитну історію?

Як безкоштовно перевірити свою кредитну історію? Кредитною історією називають інформацію про позичальника і кредити, одержувані ним протягом останніх півтора десятка років. Ознайомитися з кредитною історією має право сам позичальник, а також фінансова установа (банк), в якому позичальник намагається оформити нову позику. Доступ до кредитної історії мають і органи судової влади, коли вирішується питання про непогашені кредитів і невиконанні зобов’язань по платежах. Для багатьох знання своєї кредитної історії потрібно для спокою, оскільки бувають різні ситуації, особливо при поручительстві за кого-небудь можуть виникнути складності. В іншому випадку, знання кредитної історії стає актуальним, коли люди стикаються з відмовами у видачі кредитів у зв’язку з проблемами погашення в минулому.

Де дізнатися кредитну історію?
Багато хто помилково вважає, що достатньо звернутися в Інтернет, щоб усі дізнатися про свою кредитну історію. Але таку інформацію можна отримати лише в спеціальній організації, яка називається Національним Бюро кредитних історій. Тут зберігається загальна база по всім позичальникам, але отримати відомості можна лише за спеціальним запитом. Відомості про кредитну історію видають і ті організації, які співпрацюють з Національним Бюро кредитних історій. Відповідь на офіційний запит зазвичай приходить протягом місяця.

Якщо ви раніше вже брали кредит в будь-якому банку, то інформація про ваших позиках там і зберігається, тому в банку можуть підказати, як в короткі терміни дізнатися свою кредитну історію. Однак не всі банки і організації надають таку допомогу, оскільки відомості про позики є конфіденційною інформацією. Фінансові організації строго її охороняють і намагаються не зраджувати розголошенню. Є й інші перевірені способи швидко отримати відомості про свою кредитну історію.

Як прискорити процес отримання кредитної історії?
Через Інтернет можна дізнатися список організацій, що дають відомості про кредитні історії. Але важливим є правильний вибір такої установи і грамотне оформлення самого запиту. Людині деколи складно вибрати потрібну організацію і врахувати всі вимоги, що пред’являються до запиту, щоб не довелося двічі звертатися за відповіддю. У цьому випадку доцільно звернутися за допомогою до досвідчених практикуючим фахівцям, які знають, як грамотно відправити запит про кредитну історію. Для багатьох позичальників такий спосіб швидко отримати відомості, що цікавлять є найзручнішим і оптимальним.

Допомога професіоналів полягає не тільки в точному виборі організації, в якій зберігаються відомості по вашим позиками, а й в правильній підготовці необхідних документів, в написанні самого запиту у відповідності з усіма вимогами організації. Позичальнику залишиться лише самому пройти процедуру отримання кредитної історії, так як нікому іншому такі конфіденційні відомості не видаються на руки. Видача може відбутися лише за судовим приписом або за запитом банку, якщо фізична особа не заперечує на надання таких даних про себе банку.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

17 − 7 =