Які переваги отримують працівники автомобільних компаній?

Які переваги отримують працівники автомобільних компаній? Нещодавно консалтингова компанія CASE досліджувала всі аспекти пільг, зарплат і компенсацій співробітників, що працюють на автомобільну галузь столиці. У дослідженні були задіяні 10 автокомпаній, які надали всі необхідні дані по рівню доходів своїх співробітників, матеріального і нематеріального стимулювання, надання відпусток та іншим важливим параметрам. Розглянемо деякі з цих параметрів окремо.

доходи співробітників
Всі без винятку опитані компанії зізналися, що щорічно переглядають зарплати своїх працівників. У середньому в 2012 році заробітні плати їх працівників стали більше на 9-12%. Цього року керівництво компаній планує підвищити зарплати на 7-10%.

стимулюючі чинники
За даними дослідження, приблизно в половині компаній пропонують гнучкий графік або зміщення робочих годин практично для всіх працівників незалежно від займаної ними посади. Середній стаж праці в даних компаніях становить кілька років. Найчастіше співробітники пояснюють бажання змінити робоче місце низькою зарплатою (20-50% компаній), відсутністю перспектив для розвитку як фахівця (10-50% опитаних), відсутністю можливості піднятися вгору по кар’єрних сходах (20-50% компаній), занадто великою віддаленістю місця роботи від будинку (20%).

нематеріальна мотивація
Медична страховка надається всім працівникам опитаних компаній. Крім того, багато компаній практикують надання пільг у зв’язку з вагітністю та пологами. Близько 57% опитаних оплачують лікарняні листи працівницям, котрі збираються в декретну відпустку. 60% опитаних також пропонують оплату харчування, транспортування співробітників (40%), знижки на послуги і товари компанії (60%), оплату витрат за користування мобільним зв’язком (78%). Практично всі компанії (90%) надають свої працівникам машини, причому найчастіше їх отримують менеджери середньої ланки і менеджери з продажу. Програми довгострокового нематеріального мотивування, до яких, відноситься, наприклад, навчання за програмою МВА, непопулярні серед компаній автомобільної промисловості. Дослідження показало, що такі пільги надають тільки 20% опитаних компаній.

Співпраця з навчальними закладами.
Більше половини компаній намагаються співпрацювати з вузами для залучення молодих фахівців. Випускник, який не має досвіду роботи, може заробити у них від 28 до 35 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а досвідчений молодий фахівець буде отримувати від 40 до 53 тисяч рублів на місяць.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шесть + 2 =