Які види депозитів принесуть вкладнику найбільший прибуток

Які види депозитів принесуть вкладнику найбільшу прібильВсе ми мріємо про турі на Мальдіви, новій машині або хорошому новому телевізорі. Сьогодні ці мрії можуть стати реальністю, навіть якщо повної суми на їх здійснення у вас немає. Реалізувати свою мрію можна за допомогою грошей, узятих в борг у банку. Чи не хочете платити потім величезні відсотки і вважаєте за краще збирати? Якщо кредити не для вас, тоді розгляньте варіант відкриття депозиту в банку. Повірте, такий варіант накопичення грошей є більш вигідним, ніж складування грошей під матрацом. Депозит в банку допоможе вам зберегти свої «кровні» від неминучої інфляції і навіть трохи підзаробити.

В умовах жорсткої конкуренції банкам доводиться в буквальному сенсі боротися за кожного клієнта, і для цього вони придумують і втілюють в життя різноманітні акції, бонуси і промокампанії. Жорстка конкуренція робить умови по накопичувальних вкладів все більш привабливими.

Слід зазначити, що умови по накопичувальних вкладів — це не тарифи на проїзд в метро. У кожен банк проводить свою політику, тому умови по депозитах у всіх різні. Під поняттям «умови» в першу чергу розуміються процентні ставки за вкладами. Через такого розмаїття умов потенційному вкладнику спочатку доведеться вивчити велику кількість пропозицій, якщо, звичайно, він хоче вкласти свої гроші з максимальною вигодою.

Отже, ви знайшли банк з вигідними процентними ставками. Тепер вам слід вирішити, який вид вкладу вас влаштує.

Депозитний рахунок відкривається на певний період часу. Класичний депозитний рахунок на увазі, що його власник не зніматиме гроші або збільшувати суму на рахунку. Рахунок з можливістю поповнення дозволить тільки збільшувати суму на рахунку, але при цьому знімати гроші з рахунку не можна. Депозитний рахунок — хороший варіант для тих вкладників, які на 100% впевнені, що ця сума в найближчим часом їм не знадобиться. Слід зазначити, що великим перевагам такого рахунку є більш високі процентні ставки, ніж у накопичувальних вкладів.
Які види депозитів принесуть вкладнику найбільший прибуток
Накопичувальний вклад оцінять ті люди, які не впевнені в тому, що гроші, вкладені в банк, їм не знадобляться. Зрозуміло, що прибутковість таких вкладів нижче, зате по можливості можна завжди зняти гроші з рахунку або збільшити суму депозиту. Відсоток у разі часткового зняття грошей буде розраховуватися з суми залишку, а раніше зараховані відсотки за попередньою сумі при цьому не загубляться. Якщо ж вкладник відкрив депозитний рахунок і хоче закрити його раніше терміну, то він втратить нараховані відсотки.

Який варіант вибрати вам? Золота середина — ось, що, ймовірно, вам підійде. В одному банку ви можете відкрити як накопичувальний депозит, так і депозит до запитання. Головне, щоб сума по цих 2-м вкладах не перевищувала 700 тисяч гривень (саме така сума депозиту підлягає страховці). За словами заст.голови правління «Інвестторгбанка» С.Крошкіной, процентні ставки по депозитах залежать від кількості опцій, який передбачає кожен внесок. Самий «неопціонний» вклад принесе найбільший дохід, а самий «лояльний» — найменший. Власники накопичувальних вкладів часто поповнюють їх з зарплати або інших доходів. Експерт зазначає, що накопичувальні вклади мають два очевидних переваги: ​​1) можливість поповнення рахунку; 2) фиксированность ставки. Крім того, поповнення такого вкладу буде в будь-якому випадку більш вигідною і швидкою процедурою, ніж відкриття нового.

«Якщо вкладник планує відкрити депозит на суму не вище 700 тисяч гривень, тоді більше вигоди він отримає з накопичувального внеску. Але ці вигоди анулюються, якщо вкладник вирішить зняти відразу всю суму з вкладу. Це пояснюється тим, що в цьому випадку ставка по депозиту стане нижче », — пояснила Крошкина. За останні роки накопичувальні вклади стали ще вигіднішими. Розвиток банківської сфери, а також використання інтернет-технологій дозволяють фінансовим організація надавати своїм вкладникам все більш сучасні послуги. Наприклад, вкладник сьогодні може прив’язати свій депозитний рахунок до банківської карти і самостійно знімати або поповнювати його в будь-який зручний час. Або, наприклад, на депозитний рахунок з банківської карти може перекладатися невелика сума грошей після оплати цією картою покупки або послуги.

Висновок: депозит в банку — один з найнадійніших способів збереження грошей. Нагадаємо, що страхуванню підлягають вклади, що не перевищують 700 тисяч гривень. Якщо у клієнта в одному банку розміщено 2 депозиту, то важливо, щоб загальна сума цих депозитів не перевищувала 700 тисяч. Це означає, що якщо сума одного депозиту складає 600 тисяч гривень, а іншого — 500 тисяч, то загальна сума буде дорівнює 1 мільйону 100 тисячам гривень, а при настанні страхового випадку власників депозитів повернуть лише 700 тисяч з цієї суми.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × пять =