Який електронний гаманець краще?

З розвитком Інтернету електронні платіжні системи помітно зміцнили свої позиції. Тепер практично у кожного впевнено користувача є свій гаманець в який-небудь подібної системи. Однак популярність електронних гаманців пояснюється не стільки прогресуванням Інтернет-технологій, скільки сучасних вимог до зручності проведення фінансових операцій. Переказ грошей з гаманця на гаманець здійснюється буквально за лічені секунди, а виведення коштів на карту банку зажадає не більше 10 хвилин. Крім того, за допомогою електронних грошей сьогодні можна не тільки купити різні товари в Інтернет-магазинах, а й оплатити комунальні послуги або мобільний зв’язок, купити квитки в театр або купон на відвідування басейну. І всі ці можливості відкриваються власнику електронного гаманця притому, що його фінансові операції та доступ до його гаманцю знаходяться під надійним захистом системи.

Плюси електронних платіжних систем:
✓возможность здійснювати фінансові операції, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі (там, де є Інтернет);
✓безопасность перекладів;
✓простота використання електронного гаманця і нескладна процедура виведення грошей на банківські карти;
✓бистрая реєстрація в платіжній системі;
✓разлічние варіанти поповнення гаманця і виведення грошей (термінали, обмінники, поштові відділення);
✓мінімальное час перекладів (гроші з гаманця на гаманець, а також з банку на гаманець або з гаманець на карту переказуються моментально).

Мінуси платіжних систем:
✓еслі в руки злодіїв потраплять паролі та інші реквізити рахунку, то гроші з нього можуть пропасти;
✓високій відсоток за виведення електронних засобів на карту банку;
✓блокірованіе гаманця в разі скарг, що надходять.

Якщо пароль від вашого гаманця потрапляє в руки злодіїв і шахраїв, потрібно готуватися до того, що грошей на рахунку вже не буде. Звичайно, в цьому випадку винні будете тільки ви. Щоб убезпечити себе від такого розкладу, слід під’єднати до свого гаманця мобільні повідомлення. Це означає, що, коли гроші з вашого гаманця зніматимуть (ви або інша людина), ви отримаєте на свій мобільний повідомлення з кодом, який потрібно ввести в бланк про переведення. Якщо переклад хочуть здійснити за вас злодії, то з таким захистом у них нічого не вийде, адже вони не зможуть ввести захисний код для завершення транзакції. У кожній країні існують свої платіжні системи. У Росії найбільшою популярністю користуються WebMoney, Яндекс.Деньги, Qiwi, PayPal.

WebMoney — найпопулярніша платіжна система. Вона дозволяє здійснювати фінансові операції в будь-якій валюті. Проста реєстрація, якісна служба підтримки, різні сервіси системи та інші фірмові «фішки» роблять цю систему найбільш зручною для користувача Інтернету.

Яндекс.Деньги — так само дуже популярна в Росії. Від Вебмані вона відрізняється тим, що фінансові операції тут виробляються тільки в рублях.

Qiwi — наймолодша платіжна система. Її основні плюси: дуже швидка реєстрація, яка не потребує підтвердження особи клієнта, миттєві перекази, швидка процедура поповнення. Недоліки: відсутність взаємодії з іншими платіжними системами, прихильність до рублям.

PayPal — міжнародна і найреспектабельніша платіжна система. Дозволяє здійснювати операції в 18 валютах і оплачувати покупки в міжнародних Інтернет-магазинах. У 2008 році з’явилася російськомовна версія сайту PayPal. Головний недолік системи — власник рахунку може тільки відправити гроші, а ось вивести гроші з рахунку йому не вдасться, якщо він живе в Росії або Україні.

Яку платіжну систему вибрати?
Питання досить складне, але вирішуване. Якщо ви збираєтеся працювати з іноземною валютою і постійно отримувати грошові перекази, оформите гаманець в Вебмані. Якщо гаманець вам потрібно для покупок в міжнародних магазинах, тоді у вас один вихід — система PayPal. Якщо ви плануєте працювати з рублями, тоді заводите гаманець в Яндекс.Деньгах або Qiwi.

При виборі платіжної системи звертайте увагу на умови виведення грошей, зручність здійснення перекладу, рівень безпеки переказів, способи поповнення рахунку та інші нюанси.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семнадцать − 8 =