Який електронний гаманець краще?

З розвитком Інтернету електронні платіжні системи помітно зміцнили свої позиції. Тепер практично у кожного впевнено користувача є свій гаманець в який-небудь подібної системи. Однак популярність електронних гаманців пояснюється не стільки прогресуванням Інтернет-технологій, скільки сучасних вимог до зручності проведення фінансових операцій. Переказ грошей з гаманця на гаманець здійснюється буквально за лічені секунди, а виведення коштів на карту банку зажадає не більше 10 хвилин. Крім того, за допомогою електронних грошей сьогодні можна не тільки купити різні товари в Інтернет-магазинах, а й оплатити комунальні послуги або мобільний зв’язок, купити квитки в театр або купон на відвідування басейну. І всі ці можливості відкриваються власнику електронного гаманця притому, що його фінансові операції та доступ до його гаманцю знаходяться під надійним захистом системи.

Плюси електронних платіжних систем:
✓возможность здійснювати фінансові операції, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі (там, де є Інтернет);
✓безопасность перекладів;
✓простота використання електронного гаманця і нескладна процедура виведення грошей на банківські карти;
✓бистрая реєстрація в платіжній системі;
✓разлічние варіанти поповнення гаманця і виведення грошей (термінали, обмінники, поштові відділення);
✓мінімальное час перекладів (гроші з гаманця на гаманець, а також з банку на гаманець або з гаманець на карту переказуються моментально).

Мінуси платіжних систем:
✓еслі в руки злодіїв потраплять паролі та інші реквізити рахунку, то гроші з нього можуть пропасти;
✓високій відсоток за виведення електронних засобів на карту банку;
✓блокірованіе гаманця в разі скарг, що надходять.

Якщо пароль від вашого гаманця потрапляє в руки злодіїв і шахраїв, потрібно готуватися до того, що грошей на рахунку вже не буде. Звичайно, в цьому випадку винні будете тільки ви. Щоб убезпечити себе від такого розкладу, слід під’єднати до свого гаманця мобільні повідомлення. Це означає, що, коли гроші з вашого гаманця зніматимуть (ви або інша людина), ви отримаєте на свій мобільний повідомлення з кодом, який потрібно ввести в бланк про переведення. Якщо переклад хочуть здійснити за вас злодії, то з таким захистом у них нічого не вийде, адже вони не зможуть ввести захисний код для завершення транзакції. У кожній країні існують свої платіжні системи. У Росії найбільшою популярністю користуються WebMoney, Яндекс.Деньги, Qiwi, PayPal.

WebMoney — найпопулярніша платіжна система. Вона дозволяє здійснювати фінансові операції в будь-якій валюті. Проста реєстрація, якісна служба підтримки, різні сервіси системи та інші фірмові «фішки» роблять цю систему найбільш зручною для користувача Інтернету.

Яндекс.Деньги — так само дуже популярна в Росії. Від Вебмані вона відрізняється тим, що фінансові операції тут виробляються тільки в рублях.

Qiwi — наймолодша платіжна система. Її основні плюси: дуже швидка реєстрація, яка не потребує підтвердження особи клієнта, миттєві перекази, швидка процедура поповнення. Недоліки: відсутність взаємодії з іншими платіжними системами, прихильність до рублям.

PayPal — міжнародна і найреспектабельніша платіжна система. Дозволяє здійснювати операції в 18 валютах і оплачувати покупки в міжнародних Інтернет-магазинах. У 2008 році з’явилася російськомовна версія сайту PayPal. Головний недолік системи — власник рахунку може тільки відправити гроші, а ось вивести гроші з рахунку йому не вдасться, якщо він живе в Росії або Україні.

Яку платіжну систему вибрати?
Питання досить складне, але вирішуване. Якщо ви збираєтеся працювати з іноземною валютою і постійно отримувати грошові перекази, оформите гаманець в Вебмані. Якщо гаманець вам потрібно для покупок в міжнародних магазинах, тоді у вас один вихід — система PayPal. Якщо ви плануєте працювати з рублями, тоді заводите гаманець в Яндекс.Деньгах або Qiwi.

При виборі платіжної системи звертайте увагу на умови виведення грошей, зручність здійснення перекладу, рівень безпеки переказів, способи поповнення рахунку та інші нюанси.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два × 2 =