Що робити якщо нічим платити кредити — допомога кредитним боржникам

У нинішніх економічних реаліях допомогу кредитним боржникам — неймовірно затребувана юридична послуга. Величезна кількість юридичних фірм займається наданням допомоги кредитним боржникам, і за певну грошову винагороду готові взяти на себе вирішення проблем з кредиторами. Ніхто, на жаль, не може дати чітку прогноз власного фінансового благополуччя в майбутньому і ніколи не вгадає, яке життя чекає попереду нас і країну хоча б через три-п’ять років.

Практика показує, що більшість законослухняних громадян користуються кредитними коштами і мають чесні наміри повернути банку борг і відсотки за його користування. Але протягом встановленого договором терміну можуть наступити найрізноманітніші життєві обставини і фінансові труднощі, що перешкоджають погашення боргу і виконання своїх договірних зобов’язань, тобто ситуація, коли буквально нічим платити кредити. І що отримує позичальник в результаті?

Що робити якщо нічим платити кредити?

Якщо відсутність грошей тимчасове то можно оформити онлайн кредит, який виплачують за 30 хвилин на вашу карту

кнопка быстро кредит на погашення
Юридична допомога кредитним боржникам
рефінансування кредиту
реструктуризація боргу
Отримання виплати від страхової компанії
Якщо нічим заплатити по кредиту — пам’ятайте прості правила
Нараховані відсотки, пені та штрафи за простроченим кредитом зростають випереджаючими темпами, банківські служби роботи з проблемними клієнтами та колектори не припиняють дзвонити з погрозами, а сам боржник перебуває в розгубленості, як повернути борги банку і повернути своє добре ім’я і спокій. Часто після такого можна впасти в справжню депресію. За останніми даними статистики, в цьому році більше 40% позичальників в Росії допускають прострочення платежів по кредитах, як бачите, відсоток високий і зарікатися не можна.

Що робити якщо нічим платити кредити

Так що робити якщо нема чим платити кредити? Що потрібно знати боржника в цьому випадку? Перше — зберігати спокій і не панікувати. Друге — не уникати зустрічі з банком для обговорення ситуації, що склалася і шукати шляхи і способи повернутися до нормального графіка платежів. Ви повинні чітко розуміти, що вітчизняне законодавство позначило відповідальність тільки в разі умисного ухилення від узятих на себе договірних зобов’язань.

Що робити коли нема чим платити за кредит

Якщо боржник усвідомлює, що сам він не в силах впоратися з проблемної ситуацією, то наша порада проста — необхідно якомога швидше звернутися до грамотного юриста, який не тільки дасть грунтовну рекомендацію, але і запропонує оптимальні шляхи вирішення проблеми, коли платити по кредиту нічим . До того ж, юрист може позбавити вас від зустрічей з колекторами і службою безпеки банку, аж до того, що «кредитний юрист» буде займатися вашою справою і оформляти всі необхідні папери навіть без вашого особистого участі. Перед тим, як домовлятися з кредитним юристом, слід для себе визначитися, якого роду допомога ви розраховуєте отримати. Рішень проблеми, коли нічим платити за боргами перед банком, кілька:

Отримання виплати від страхової компанії (якщо ви оформляли страховку під час підписання кредитного договору).
Реструктуризація боргу.
Рефінансування кредиту.
Оформлення нового кредиту до закінчення терміну дії старого (можливо в іншому банку).
Домовитися з банком про нові більш прийнятних умовах, відмінних від попереднього кредитного договору.
Врегулювати питання, пов’язане з необхідністю спілкування з колекторами.
Юридична допомога кредитним боржникам

Давайте детально розберемося, яку допомогу може отримати боржник, у разі, коли його фінансове становище не дозволяє виконувати, взяті на себе раніше зобов’язання перед банком-кредитором:
Отримання нового кредиту через третіх осіб або самостійно

Сьогодні пропозицій від кредитних брокерів і посередників на ринку більш ніж достатньо. Така допомога в погашенні кредитів деяким громадянам буває дуже до речі, і як варіант її можна розглянути в разі потреби. Хоча не завжди ця ситуація проста, але спробувати її можна. І якщо у вас недостатньо грошей для виконання зобов’язань за попереднім кредитом, ви можете ризикнути взяти новий кредит, щоб розрахуватися з уже наявними терміновими боргами (одним або декількома) — ця процедура називається рефінансування кредиту. Якщо ви вибрали цей шлях, то він допоможе вам вирішити три проблеми одночасно:

Якщо ви берете новий кредит, ви відсуваєте на 30 днів термін чергового платежу;
Якщо другий кредит береться на більш тривалий термін, то розмір щомісячного платежу знижується;
У новому великому кредиті можна об’єднати кілька наявних — сума платежів в результаті теж буде менше.
Другий кредит можна отримати в тому кредитній установі, в якому у вас вже є зобов’язання або вибрати новий банк (якщо поточний не йде на надання нової позики). Пам’ятайте, якщо ви недобросовісний платник, і за вами числяться прострочені платежі, то самостійно взяти другий кредит на своє ім’я у вас навряд чи вийде. Вся відповідна інформації про заборгованість клієнтів зберігається в реєстрі кредитних історій, яка доступна банківським організаціям. В цьому випадку взяти новий кредит можна буде за допомогою посередника, у якого чиста кредитна історія. На сьогоднішній день допомога кредитним боржникам в оформленні кредитів (в тому числі і для боржників з поганою кредитною історією) пропонують ряд компаній. У їх компетенції знаходиться підготовка необхідного пакета документів, щоб боржник отримав можливість отримати новий кредит.
реструктуризація боргу

Для багатьох боржників — це реальний вихід зі складної фінансової ситуації. В цьому випадку кредитор йде на поступки, змінює розмір щомісячної виплати, терміни виплати боргу, займається списанням частини заборгованості. Якщо це ваш випадок, то необхідно приїхати в банк, пояснити ситуацію, що фінансову ситуацію, написати заяву від руки з проханням розглянути можливість реструктуризації боргу. Банки не дуже люблять подібні прохання, і неохоче погоджуються на них, але все-таки йдуть на поступки. Це допомагає уникнути довгих судових тяжб, і дає можливість хоча б часткового повернення боргу.

Практика показує, що банківські організації йдуть на списання пені, штрафів, неустойок, навіть частини відсотків по кредиту, але на часткове списання основного тіла кредиту йдуть в крайніх ситуаціях. Щоб не було в результаті, у кожного позичальника є шанс домовитися з банком на взаємовигідних умовах і отримати рятівне.

Отримання виплати від страхової компанії

Практика сьогоднішнього дня свідчить про те, що практично всі кредитні операції страхуються в примусово-добровільному порядку. Але, на превеликий жаль, рідкісні громадяни уважно вивчають договір страхування кредиту. І це помилкове рішення, так як в договорі повинні бути передбачені ситуації, при яких страховик зобов’язується виплатити кредит замість боржника. Найчастіше вагомими підставами для того, щоб страхова компанія взяла на себе зобов’язання боржника є: хвороба, внаслідок якої настала непрацездатність позичальника, втрата роботи, смерть. Але в будь-якому з цих випадку банк буде все одно чекати виплати кредиту від самого боржника, а не від страхової компанії.

Що робити якщо нічим платити за кредит

Тому в разі настання одного з перерахованих вище обставин, обумовлених у договорі страхування кредиту, слід зв’язатися зі страховою компанією і отримати відповідну виплату на погашення кредиту. Далі пишеться заява про те, що настав обумовлений договором страховий випадок з документальним підтвердженням того, що відбувається. Цілком можливо, що доведеться поборотися за страховку ще й зі страховою, і тут знову на допомогу кредитним боржникам прийдуть юристи, які допоможуть вибити зі страхової компанії законно належні вам виплати, якщо настав страховий випадок.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 + одиннадцать =