Швидкі кредити стають все більш популярними

Швидкі кредити стають все більш популярними. Сьогодні люди завжди кудись поспішають. Робота, навчання, відрядження — всюди потрібно встигнути. Час при таких темпах життя стає дуже дорогим, тому витрачати його даремно не хоче ніхто. У зв’язку з цим багато фінансових установ намагаються збільшити швидкість оформлення кредитів, і частка так званих швидких кредитів на ринку банківських послуг з кожним роком стає все більше. Заради зменшення терміну оформлення кредиту фінансові установи змушені користуватися всією своєю кмітливістю і винахідливістю. Електронні черги, онлайн-анкети на кредит, приїзд до клієнта додому — все це вже є сучасними реаліями.

Однак, незважаючи на всі віяння сучасності, процедуру отримання кредиту в банку ще не можна назвати вже дуже швидкою. Як і раніше позичальник повинен витрачати час на збір документів і процедуру оформлення кредиту. Особливо тривале оформлення має місце при дорогих кредитах. В цьому випадку потрібно буде витратити час на збір документів, після чого вони якийсь час будуть знаходитися на перевірці у менеджерів банку. Іноді на все це йдуть тижні! І найсмішніше (або не дуже) тут в тому, що після всієї цієї тяганини, людині взагалі можуть відмовити в кредиті, не пояснивши причину відмови. Подібні ситуації сьогодні, на жаль, відбуваються все ще дуже часто.

По-справжньому швидкі кредити можна отримати тільки в мікрофінансових організаціях, список таких компаній можна знайти на сайті https://fin-credit.com.ua/de-vzyaty-kredyt-online-na-kartku . Звичайно, кредит на машину або квартиру без документів там оформити нереально, а ось невеликий споживчий кредит або кредит до зарплати позичальника оформлять в найстисліші терміни. Отримати кредит за годину в МФО можна тому, що його оформлення не потребують будь-яких документів, крім паспорта. Однак потенційному клієнту МФО потрібно знати, що за швидкість і «безпроблемність» отримання кредиту йому все ж доведеться заплатити грошима, адже такі кредити видаються під вищі відсотки.

Банки, в свою чергу, помічаючи популярність швидких кредитів, намагаються переважити чашу терезів на свою сторону. У зв’язку з цим вони стали приділяти більше уваги розвитку сектора експрес-послуг.

Всього дана послуга передбачає три варіанти. У першому випадку видається невеликий кредит до 2 000-3 000 грн. Отримати цей кредит можна при наявності паспорта та коду. При другому варіанті експрес-кредитування позичальник може розраховувати на суму до 15 тисяч гривень. Найбільший кредит можна отримати при наявності декількох погашених попередніх кредитів в цій організації. Слід зазначити, що дані експрес-кредити не є руйнівними для позичальників.

Слід зазначити, що кредитні кошти перечисляються на карту клієнта за лічені хвилини після позитивного рішення по анкеті клієнта. Деякі компанії мають пільговий період по виплаті кредиту, під час дії пільгового періоду можна знімати гроші з картки без будь-яких відсотків.

Поступово банки освоюють сферу швидких кредитів і стають серйозними конкурентами для мікрофінансових організацій. Про це свідчить поява послуг швидкого кредитування в багатьох великих банках.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двенадцать − один =