Швидкі кредити стають все більш популярними

Швидкі кредити стають все більш популярниміСегодня люди завжди кудись поспішають. Робота, навчання, відрядження — всюди потрібно встигнути. Час при таких темпах життя стає дуже дорогим, тому втрачати його даремно не хоче ніхто. У зв’язку з цим багато фінансових установ намагаються збільшити швидкість оформлення кредитів, і частка так званих швидких кредитів на ринку банківських послуг з кожним роком стає все більше. Заради зменшення терміну оформлення кредиту фінансові установи змушені користуватися всією своєю кмітливістю і винахідливістю. Електронні черги, онлайн-анкети на кредит, приїзд до клієнта додому — все це вже є сучасними реаліями.

Однак, незважаючи на всі віяння сучасності, процедуру отримання кредиту в банку ще не можна назвати вже дуже швидкою. Як і раніше позичальник повинен витрачати час на збір документів і процедуру оформлення кредиту. Особливо тривале оформлення має місце при дорогих кредитах. В цьому випадку потрібно буде витратити час на збір документів, після чого вони якийсь час будуть знаходитися на перевірці у менеджерів банку. Іноді на все це йдуть тижні! І найсмішніше (або не дуже) тут в тому, що після всієї цієї тяганини, людині взагалі можуть відмовити в кредиті, не пояснивши причину відмови. Подібні ситуації сьогодні, на жаль, відбуваються все ще дуже часто.

По-справжньому швидкі кредити можна отримати тільки в мікрофінансових організаціях. Звичайно, кредит на машину або квартиру без документів там оформити нереально, а ось невеликий споживчий кредит або кредит до зарплати позичальника оформлять з найстисліші терміни. Отримати кредит за годину в МФО можна тому, що його оформлення не потребують будь-яких документів, крім паспорта. Однак потенційному клієнту МФО потрібно знати, що за швидкість і «безпроблемність» отримання кредиту йому все ж доведеться заплатити грошима, адже такі кредити видаються під дуже високі відсотки.

Банки, в свою чергу, бачачи популярність швидких кредитів, намагаються переважити чашу терезів на свою сторону. У зв’язку з цим вони стали приділяти більше уваги розвитку сектора експрес-послуг. Наприклад, в Альфа-банку є такий кредит «Швидко», оформлення якого займає півгодини. За словами керівника управління з розвитку кредитів готівкою даного банку Д.Семкова, цей кредит видається при наявності документів, які завжди є у позичальника.

Всього дана послуга передбачає три варіанти. У першому випадку видається невеликий кредит (до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Отримати цей кредит можна при наявності паспорта та іншого документа (водійські права, закордонний паспорт і т.п.). При другому варіанті експрес-кредитування позичальник може розраховувати на суму до 130 тисяч рублів. Для отримання кредиту потрібно надати паспорт та документ з розширеного списку. Найбільший кредит (до 250 тисяч) можна отримати при наявності вищевказаних документів та довідки 2-ПДФО. Слід зазначити, що дані експрес-кредити не є руйнівними для позичальників. Наприклад, щомісячні виплати за першим варіантом будуть складати від 770 рублів. Експрес-кредити також пропонує банк «Тінькофф Кредитні Системи». Оформити такий кредит можна на офіційному сайті компанії. Для цього потрібно заповнити анкету і вказати в ній мінімальні дані: ПІБ, контактні дані, паспортні дані, інформацію про місце роботи.

Ліміт за таким кредитом не перевищує 300 тисяч рублів. Слід зазначити, що кредитні кошти лежать на карті. Картки «Тінькофф» мають пільговий період протягом 55 днів. Під час дії пільгового періоду можна знімати гроші з картки без будь-яких відсотків. Доставляють клієнту карту безкоштовно, так що для оформлення такого кредиту взагалі не потрібно нікуди йти. Поступово банки освоюють сферу швидких кредитів і стають серйозними конкурентами для мікрофінансових організацій. Про це свідчить поява послуг швидкого кредитування в багатьох великих банках.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × 1 =