У чому переваги «Привілейованих» кредитних карт?

У чому переваги «Привілейованих» кредитних карт? Якщо ви витрачаєте помірно, з огляду на свій дохід, то вам підійде звичайна кредитна карта. Але це не все, що можуть запропонувати кредитні організації. Якщо ви клієнт вишуканий, чи не дивиться на рахунок перед оплатою, в силу досить великого заробітку, то вас зацікавить пропозиція платинових і золотих кредиток. Такі кредитки обіцяють для клієнта особливі привілеї. Намалюємо портрет користувача привілейованої кредитки. Зазвичай подібні люди успішні й активні по життю. У середніх роках бізнесмени.

Ось як відгукується Аліна Назарова, яка є керівником одного з блоків «Номос-банку». Вона повідомляє, що подібні клієнти зазвичай люди від 35 до 50 років, які досягли успіху в своєму бізнесі, або це топ-менеджери великих організацій, побудованих на комерційній основі, ще до таких людей можна віднести спортсменів, у яких середній рівень доходу становить від п’ятисот тисяч рублів на місяць. Зазвичай подібний клас людей робить свої покупки за кордоном, набуваючи авіаквитки, коштовності, брендовий одяг та різні аксесуари. Людям, які ведуть активний спосіб життя, властиво постійно переміщатися з однієї точки світу в іншу, бувати на різних відомих заходах тощо. Тому вони вважають за краще оформити преміальну карту, що дозволяє в будь-якій країні здійснити безготівкові операції, в тому числі, використовуючи інтернет.

Як зазначає Антон Сергуня, який є директором департаменту розвитку кредиток банку «Хоум Кредит», перераховані вище якості відносяться якраз до золотого клієнту. Так як такий клієнт часто здійснює польоти у зв’язку з відрядженнями, активним життям, він не буде шукати вільний столик в ресторані, квиток на виставу в театр і так далі. Вони впевнені, що їх привілейовані кредитні карти завжди будуть відкривати їм дорогу в щасливе майбутнє. До того ж подібні люди добре ознайомлені з можливостями і інструментами банку.

Хоча на перший погляд може і здасться, що такі відомі люди просто ганяються за статусом, тобто, якщо у вас привілейована кредитна карта, то ви успішна людина, але більшості вона потрібна просто для зручності у використанні. Так як завдяки їй можливі багато операцій в різних точках земної кулі. За словами вищевказаного Антона Сергунова, ще пару років назад преміальні картки оформлялися не так часто, як зараз, на увазі їх високу вартість, а також строгих правил по відношенню до клієнта. На сьогоднішній день попит на них різко збільшився, і вони стали доступні більшій кількості людей.

Як підкреслює експерт в області кредиток, пластикові карти привілейованого зразка стали більше цінуватися не так через престижу, скільки через їх функціоналу. Тому тепер кредитки вибирають не за кольором, а за можливостями самої карти, тобто враховується, які бонуси будуть можливі, які знижки надаються на покупки.

Владислав Вербин, який є віце-президентом банку «Ренесанс кредит» і тут же директором департаменту банківських карт, акцентує увагу на тому, що на сьогоднішній день головною перевагою подібних карт стали не престижні кольору, а функціональний набір. Які послуги і сервіси запропонує кожна окрема картка, залежить від конкретного банку, який надає подібні кредитки.

Олеся Лухтай, що є начальником управління клієнтського обслуговування в «Ланта-банку», розповідає, що платинові і золоті карти підкреслювали статус людини лише на початку дев’яностих. Пізніше, коли стали випускати не кілька тисяч подібних карт, а вже кілька мільйонів, вони перестали носити тільки функцію престижу, будучи предметом розкоші, а стали невід’ємною частиною кожного ведучого активне життя людини.

За розповідями Аліни Назарової, яка була згадана вище, кожен клієнт «Номос-банку», що володіє привілейованою картою, може скористатися низкою переваг. Зокрема, це може бути підвищений кредитний ліміт, правда, не можна забувати, щоб ваші доходи не були нижче ваших витрат. Так картки дозволяють користуватися кредитом від трьох до п’яти мільйонів рублів. При цьому ставки по кредиту зазвичай нижче, ніж на інших картках. Також можливе страхування від шахраїв, і є можливість отримати гроші готівкою або нову карту в разі її втрати. При цьому час на подібні дії займає всього один день. Крім цих переваг платинові і золоті кредитки надають консьєрж-сервіс, медичну і юридичну підтримку, послуги особистого консультанта по користуванню картою, з яким можна тримати зв’язок в будь-якому місці і в будь-який час.

Важливо відзначити, що отримати таку преміальну карту можуть не всі. Розглядається дуже уважно фінансове минуле клієнта, оцінюється його дохід. Якщо ж все в порядку, та до того ж клієнт вже користувався послугами даного банку, то йому для отримання пластикової карти потрібно тільки паспорт.

Так, наприклад, для оформлення преміальної картки в банку «Хоум Кредит» вам буде потрібно мати тільки документи на автомобіль або довідку з місця роботи. Можливо наявність закордонного паспорта, правда, тільки зі штампами про перетин кордону. Як бачимо, можна обійтися мінімальним набором документів.

Вищезгаданий Антон Сергуня зазначив, що за різні привілеї потрібно платити, тому дані кредитки вимагає дорого обслуговування. Так, по золотій карті вартість обслуговування буде в два-три рази більше, ніж за звичайною, а по платинової в чотири-п’ять разів більше. Звичайно, є різні банки, і в різних банках ціна обслуговування може варіюватися, але зазвичай, чим нижче ціна, тим менше привілеїв.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать − 11 =