Страхуйте своє майно і відпочивайте спокійно

Страхуйте своє майно і відпочивайте спокойноВремя літніх відпусток, нарешті, настав. Зібрані валізи, куплені квитки, заброньовані місця в готелях. Можна про все забути і насолоджуватися відпочинком. Але ось проблема — як без захисту залишити власний будинок? А якщо пожежа або грабіжники залізуть? Весь відпустку пропаде, а замість відпочинку ви отримаєте головний біль. Всього цього цілком можна уникнути, якщо, виїжджаючи на відпочинок, застрахувати власне майно. Існують такі програми, які дозволяють майно застрахувати на короткий період — наприклад, на поїздку у відпустку або навіть у відрядження.

Такі програми, як «АльфаТРЕВЕЛ» і «АльфаТУР» дозволяють вирушає в подорож витратити незначну суму, щоб застрахувати своє здоров’я і життя, а також все особисте майно тільки на період своєї відсутності. Страхове майнове покриття придбати просто: воно входить до складу поліса зі страхування життя і здоров’я. Вартість невисока, і її розмір визначається терміном поїздки.

Ще одна програма «Хоч потоп» присутній зовсім поруч з вашим будинком — її пропонують салони «Евросеть» або «Зв’язковий», а також відділення ряду банків. Поліс коштує, залежно від страхової суми, від 499 до 999 рублів. Класичний продукт теж можна придбати на короткий час, але такі продукти більш вигідні при покупці їх на рік, хоча і вважається, що страхувальник, купуючи поліс на період своєї відсутності, може заощадити на страхуванні.

Питання в тому, що саме можна вважати економією. За досить довгий період, наприклад, на час, коли він буде 4-5 місяців жити на дачі, оплата премії клієнтом буде залежати не від терміну страхування, а від шкали для короткострокового страхування. Більшість страховиків цю премію зажадають в розмірі 50-60% страхового внеску. Виходить, що клієнт, економлячи в абсолютному вираженні, купує дороге в порівнянні з річною страховкою страхування: оплата за один місяць коштуватиме дорожче.

Страховка можлива від всіх ризиків крім ядерного вибуху, наміру самого страхувальника, самозаймання, гниття і інших природних ушкоджень предметів, які застраховані. Якщо для кожного з об’єктів вибрати найбільш імовірні ризики, можна знизити вартість страхування. Наприклад, можна стіни і внутрішню обробку не страхувати від крадіжки. Продукти, пропоновані страховиками, дозволяють підібрати для кожного страхового об’єкта певну добірку ризиків.

При відсутності мешканців на місці збільшується ймовірність протиправних ризиків — крадіжок зі зломом або спроб такої крадіжки, при чому псується майно. На випадок заливання сума збитку може бути збільшена, оскільки, коли господарів немає, рятувати майно і вживати заходів нікому. Тому на час відсутності треба внутрішню обробку і рухоме майно страхувати відповідно до повним пакетом ризиків — заливання водою, пожежа, вибух, аварії водопроводу і проникнення води з інших приміщень, а також протиправні дії, в тому числі злом і крадіжки. А стіни страхуються від вибуху, пожежі і падіння літаючих об’єктів.

Наші громадяни все більш відповідально ставляться до свого відпочинку і до захисту власних майнових інтересів на його час, тому набувають різні програми страхування. При цьому основне — це зручність і доступність страхових продуктів.

Страхування майна визначається страхуються об’єктом і ризиками, від яких він страхується. Зазвичай внутрішнє оздоблення дорожче стін, а майно дорожче обробки, так що ймовірність ризику і відсоток пошкодження при страховому випадку різний для кожного з цих об’єктів. Страхування стін приблизно дорівнює 0,12-0,15%, страхування обробки — 0,45-0,5%, рухомого майна — 0,65%, а цінного майна — до 1%. Коробкове страхування дешевше, оскільки орієнтоване на масового споживача і може не включати повний пакет ризиків.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шестнадцать + двадцать =