Страхуйте своє майно і відпочивайте спокійно

Час відпусток, найкраща можливість відпочити тілом та душею. Туристичні поїздки найкращий шлях для відпочинку, але ось проблема — як без захисту залишити власний будинок? А якщо пожежа або грабіжники залізуть? Вся відпустка пропаде, а замість відпочинку ви отримаєте головний біль. Всього цього цілком можна уникнути, якщо, виїжджаючи на відпочинок, застрахувати власне майно. Існують такі програми, які дозволяють застрахувати  майно на короткий період — наприклад, на поїздку у відпустку або навіть у відрядження. Для повноцінного страхування потрібно оцінити власне майно, оцінка майна проводиться відповідними компаніями або єкспертами страхової компаніі.

Такі програми, дозволяють вирушивши в подорож витратити незначну суму, щоб застрахувати своє здоров’я і життя, а також все особисте майно тільки на період своєї відсутності. Страхове майнове покриття придбати просто: воно входить до складу поліса зі страхування життя і здоров’я. Вартість невисока, і її розмір може визначатися терміном поїздки.

Класичний продукт теж можна придбати на короткий час, але такі продукти більш вигідні при покупці їх на рік, хоча і вважається, що страхувальник, купуючи поліс на період своєї відсутності, може зекономити на страхуванні.

Застрахувати майно можлива від великої кількості ризиків, крім ядерного вибуху, самозаймання, гниття і інших природних ушкоджень предметів, які застраховані. Якщо для кожного з об’єктів вибрати найбільш імовірні ризики, можна знизити вартість страхування. Наприклад, можна стіни і внутрішню обробку не страхувати від крадіжки. Продукти, пропоновані страховиками, дозволяють підібрати для кожного страхового об’єкта певну добірку ризиків.

При відсутності мешканців на місці збільшується ймовірність протиправних ризиків — крадіжок зі зломом або спроб такої крадіжки, при чому псується майно. На випадок потопу, сума збитку може бути збільшена, оскільки, коли господарів немає, рятувати майно і вживати заходів нікому. Тому на час відсутності треба внутрішню обробку і рухоме майно страхувати відповідно до повного пакету ризиків — заливання водою, пожежа, вибух, аварії водопроводу і проникнення води з інших приміщень, а також протиправні дії, в тому числі злом і крадіжки. А стіни страхуються від вибуху, пожежі і падіння літаючих об’єктів.

Наші громадяни все більш відповідальніше ставляться до свого відпочинку і до захисту власних майнових інтересів на його час, тому використовують  різні програми страхування. При цьому основне — це зручність і доступність страхових продуктів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × три =