Страховка, яка забезпечить вашій дитині гідне майбутнє

Страховка, яка забезпечить вашій дитині гідне майбутнє. Сьогодні багато батьків відкриваю депозит на свою дитину, грошима якого він може скористатися по досягненню 18 років. Кожні люблячі батьки замислюються про фінансове благополуччя своїх дітей. У різних країнах вони підходять до цієї проблеми по-різному. Американці прагнуть виховати самостійних дітей, які, будучи в зовсім юному віці, повинні знати, що значить заробляти свої гроші. В ідеалі вже під час навчання в університеті американський підліток повинен забезпечувати себе сам. Підлітки з Нідерландів і Німеччини прагнуть стати самостійними відразу після школи. Вони самі орендують квартиру і заробляють собі на життя.
Наша країна в плані виховання підлітків має багато схожих рис з Італією і країнами Південної Європи. Італійці часто не залишають своїх батьків до більш ніж зрілого віку і не відмовляються від їх матеріальної підтримки. Результати опитувань, проведених в нашій країні, показали, що росіяни не поспішають народжувати дітей тому, що вони не можуть собі це дозволити в матеріальному плані. Жителі Великобританії, в свою чергу, відмовляються від дітей, тому що це велика відповідальність, яка обмежить їхню свободу.

Наші співвітчизники навряд чи поділяють таку філософію. У нас міркують так: є гроші — можна народжувати, немає грошей — дітей відкладемо на краще часи. Ті ж люди, яким вистачає грошей на дітей, часто починають замислюватися, як цими фінансами розпорядитися з найбільшою вигодою для себе і своїх чад. Накопичення світовим співтовариством грошей під матрацом вже давно визнано недалекоглядним способом заощадження, при якому так і виникає спокуса витратити гроші на що-небудь приємне для душі. Саме тому далекоглядні батьки оформляють страхові внески на дітей.

Страхові компанії сьогодні пропонують турботливим батькам оформити страхування життя на користь третьої особи. У чому сенс такої страховки? Все просто: людина страхує життя на певну суму грошей, і періодично вносить гроші на рахунок страхової компанії. Як відомо, за довгостроковий вклад на цей депозит щороку «капають» відсотки, так що сума з часом зростає. У підсумку до повноліття дитини на депозиті накопичується пристойна сума, яку підліток може витратити на свої потреби (під якими зазвичай мається на увазі отримання освіти та інші благі цілі). Переваги таких депозитів видно неозброєним оком. По-перше, кошти клієнтів будуть захищені від інфляції. По-друге, у батьків з’являється впевненість, що у них будуть кошти на те, щоб дитина отримала гарну освіту. По-третє, вони розуміють, що, якщо з ними щось трапиться, їхня дитина не залишиться без засобів до існування.

Такі страхові програми є в багатьох компаніях. Наприклад, компанія Інгосстрах видає такі страховки на загальну суму 1,4 мільйона рублів. Її наявність передбачає щорічне відрахування 50 тисяч рублів протягом 15 років. При цьому гарантований дохід в рік складе 3,5%. Цей відсоток нижче, ніж середній рівень інфляції, який складає 6-7%, тому не можна сказати, що такий варіант є цілком вигідним. Однак цей мінус покривається тим, що, якщо страхувальник помре або стане непрацездатним, його рідні зможуть отримати 100% від цієї суми, навіть якщо страхувальник встиг внести необхідну суму лише один раз.

Подібну програму пропонує і страхова компанія Альянс Життя. Щомісяця її клієнти повинні вносити певну суму грошей до того моменту, поки дитині не виповниться 18 років. В кінці терміну страхування виплата може досягати 2 мільйонів рублів. Компанія Росгосстрах теж має подібну програму, яка у них називається «Діти». Наприклад, якщо батько оформить страховку на 900 тисяч рублів на термін 13 років, він повинен буде щомісяця вносити суму в розмірі 5,9 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а по закінченню терміну страхування дитині виплатять суму в розмірі 900 тисяч рублів, а також він отримає 250 тисяч рублів додаткового доходу.

Зазвичай страхові компанії оформляють такі страховки в рублях, проте є пропозиції оформити їх і в доларах, і в євро. Оскільки рубль не є стабільною валютою, є сенс подумати про доцільність вкладу в доларах. Щоб стати учасником такої програми, не обов’язково шукати страхову компанію, адже сьогодні багато хто з них працюють з банками. Саме тому практично в будь-якому банку клієнтам можуть запропонувати оформити накопичувальне страхування життя.

Найбільший мінус такого виду страхування полягає в тому, що процентні ставки по подібним вкладами менше банківських в 2, а то і в 3 рази. Однак сьогодні страхові компанії укладають контракти з інвестиційними компаніями, які готові підвищити прибутковість клієнтів. Тому така послуга стає ще більш комплексною. Це і можливість забезпечити майбутньої дитини, і отримати дохід, і відмінний шанс застрахувати своїх близьких від фінансових труднощів в разі втрати годувальника.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шесть + 19 =