Рефінансування кредиту — «рятівний круг» для позичальника

Рефінансування кредиту — «рятівний круг» для тих людей, які ніколи в житті не брали кредитів, можна назвати щасливчиками. Вони ніколи не чули про таку «неприємності», як технічні збої при внесенні щомісячної оплати. Їх не будить вночі дзвінок з колекторської контори, і вони не витрачають свої гроші на оплату грабіжницької комісії по кредиту. Ті люди, які залишилися байдужими до яскравих закликів «кредит даром», «кредит за 5 хвилин», «кредит без оформлення», ніколи не зрозуміють, як себе почувають нещасні, які опинилися в кредитній кабалі. Однак люди часто страждають через власну кредитної неписьменності. Вони не читають договорів, вірять банківським менеджерам і яскравим гаслам і перебувають у впевненості, що все у них буде добре. А потім все виявляється «не таким, як я думав».

Якщо ж людина підходить до питання оформлення кредиту грамотно, то кредит може стати для нього інструментом досягнення своєї мети. Щоб набратися цієї грамотності, потрібно частіше читати про особливості російського кредитування. Сьогодні пропонуємо вам дізнатися про можливості рефінансування кредиту, за допомогою якої ви зможете скоротити свої кредитні витрати.

На сайті rbc.ru недавно було проведено опитування, результати якого показали, що рефінансуванням кредиту користуються 29,3% росіян. 15,6% респондентів згодні рефінансувати тільки великі позики, а 18,9% відповіли, що взагалі не в курсі, що таке рефінансування.
Поняття «рефінансування» виглядає досить страхітливо і якось не по-нашому. Але насправді все просто: банк дає новий кредит, щоб ви погасили старий. При цьому умови отримання нового кредиту краще.

За словами керівника відділу іпотечного кредитування банку «Номос» А.Дарданова, головний плюс рефінансування полягає в тому, що людина отримує можливість зменшити свої щомісячні платежі і перейти на більш вигідні умови кредитування. Незважаючи на той факт, що дана послуга з’явилася на російському ринку банківських послуг зовсім недавно, вона дуже швидко стала популярною. Це підтверджує керівник відділу з розвитку роздрібного бізнесу банку МДМ Н.Налівкіна. «Рефінансування дозволяє позичальникові тримати всі свої борги в одному банку, зменшити суму виплат, а також виплачувати всі кредити в один день», — стверджує експерт.

Думки про рефінансування починають приходити клієнту в голову, коли він розуміє, що умови по його старим кредитом вже не відповідають сучасним реаліям. Процентні ставки знаходяться в постійному русі, під них потрібно підлаштовуватися. «Перекредітоваріе користується попитом у людей, які оформили довгострокові кредити. Однак вдаватися до цієї послуги краще тільки тоді, коли різниця по виплатах буде суттєвою », — говорить керівник відділу продуктів і послуг банку« Хоум Кредит »П.Беляев.

Процедура перекредитування проста: банк видає гроші на погашення старого кредиту. Для отримання такого кредиту потрібно зібрати документи, які відносяться до старого займу, і піти з ними в банк з більш хорошими умовами кредитування. Новий банк видасть вам гроші на оплату старого кредиту, тому старий кредит з вас знімають, зате у вас з’являються зобов’язання по новому кредиту, але ставка по ньому буде більш вигідною. Кредит на рефінансування може видати і той банк, в якому у вас оформлений старий кредит, який ви хочете погасити. В цьому випадку суєти з оформленням нового кредиту буде менше.
Перекредитування дає позичальникові більше свободи, оскільки дана послуга дозволяє людині не прив’язуватися до одного банку, а шукати більш вигідні умови.

За словами А.Дарданова, перекредитування вигідно позичальникові, оскільки дозволяє знизити ставку для середніх банківських показників. Крім того, рефінансування дає можливість збільшити термін кредиту, знову ж таки, щоб зменшити щомісячний платіж. А ще позичальник може поміняти валюту, в якій був виданий кредит. Загалом, рефінансування дає позичальникові багато переваг, при цьому істотний недолік у цієї послуги один — необхідність оформлення нового кредиту з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками: збором документів, походів в банк і т.п. Однак, якщо новий кредит оформляється в тому банку, де був виданий перший, тоді ця проблема вирішується сама собою

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

13 + 10 =