П’ять правил фінансового успіху

П’ять правил фінансового успіху «Думай і багатій» — найпопулярніша книга по секретам отримання багатства у всьому світі. Автор цього шедевра, володар звучного імені Наполеон Хілл ділиться в книзі секретами свого фінансового успіху. Багато літературні критики та фінансові експерти стверджують, що саме ця книга дарує натхнення на вчинення будь-яких успішних фінансових операцій. Пропонуємо вам дізнатися п’ять основних секретів успіху Наполеона Хілла.
Якщо ви чогось по-справжньому хочете, це виповниться
Мрії — це наші бажання. Ось тільки мрії про величезне багатство на дивані можуть залишитися лише мріями, якщо з цього дивана не встати і не почати діяти. Щоб чогось досягти, потрібно спочатку захотіти зробити це. Захотіти по-справжньому. На підтвердження своїх слів автор книги наводить приклад з життя Генрі Форда, який захотів побудувати 8-циліндровий мотор. Інженери говорили, що зробити це неможливо, але Форд сказав, щоб вони все одно намагалися. Спочатку робота не давала ніяких результатів, однак через рік інженери все ж змогли сконструювати необхідний мотор. Так і ви повинні прагнути досягти своїх цілей, незважаючи на різні перешкоди і скептичний настрій оточуючих.

Вся сіль в ідеї …
Бізнес, який будується на загальноприйнятих схемах, не може вистрілити або ж показує досить середні успіхи. Щоб стати по-справжньому успішним, потрібно шукати нові підходи до ведення бізнесу, включати уяву. Будь-яке успішне підприємство починало з хорошої ідеї. Стів Джобс, Марк Цукерберг та інші багатії вкладали всі свої сили в реалізацію своїх ідей і домоглися свого.

Думайте, як багатий
Людина, яка думає як жебрак, ніколи не буде багатим. Здатність мислити, як багата людина потрібно розвивати в собі. Подумайте, що саме потрібно зробити, щоб отримати більший дохід, і чи варто взагалі витрачати час на якусь ідею, якщо вона все одно не зможе зробити вас багатим. Пам’ятайте: якщо у вашій голові будуть думки про гроші, в ній не залишиться місця для думок про бідність.

Перестаньте боятися критики
Багато людей дуже сильно бояться, що їх вчинки хтось не схвалить, і саме цей страх пригнічує в людині будь-які прагнення проявити себе в якійсь справі. Людина, що живе у владі такого страху, зазвичай буває сором’язливим, слабохарактерною, безініціативним, нечестолюбівим. Такі люди зі шкіри геть лізуть, намагаючись зробити так, щоб у них все було як у інших. Пам’ятайте: ці симптоми вказують на ваш страх критики. Розпрощайтеся з ними!

Хто хоче, той шукає можливості, хто не хоче — шукає причини
Невдачі час від часу трапляються навіть у дуже успішних людей. Тільки одні витягують з них уроки, а для інших невдачі стають каменем спотикання, який заважає їм рухатися далі на шляху до успіху. Все лузери мають одну загальну ознаку: вони завжди намагаються виправдати свою бездіяльність. Якби у мене не було дружини, якби я жив в іншій країні, якби не мій начальник, якби про моїх талантах дізналися … Таких «б» в життя невдахи зазвичай дуже багато, і всі вони не сприяють реалізації цілей, які зі часом перетворюються в мрії, недосяжні і туманні. Так що не варто шкодувати себе і прогинатися під тягарем проблем, якщо ви хочете досягти чогось в цьому житті.
Будь-які суми на будь-які потреби. Онлайн оформлення за 15 хвилин. решени

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два × один =