Преміальні банківські карти, як пропуск в світ успіху

Преміальні банківські карти, як пропуск в світ успехаКаждий успішна людина рано чи пізно досягає моменту, коли його дохід починає значно перевищувати витрати. При цьому зростає і його соціальний статус, а з ним і ставлення до таких аспектів життя, як безпека, комфорт і планування проведення дозвілля. З цього часу його консультантом і помічником, гідом і страховиком стають банківські продукти, розроблені спеціально — і, перш за все, преміального рівня банківські карти.

Преміальні картки не тільки для мільйонерів

Багато хто впевнений, що преміальні картки розраховані тільки на мільйонерів і мільярдерів. Але вони багато років є своєрідна перепустка в красивий світ успіху, свідоцтво приналежності власника до цього світу, для тих освічених і активних людей, які звикли досягати своїх цілей.

Чим же відрізняються від простих карт ті, які відносяться до преміального сегменту? Основна відмінність преміальних карт, що відносяться до міжнародних платіжних систем, таким, як Visa, MasterCard і American Express, полягає в добірці преміальних сервісів, якими власник може користуватися. У більш високих категорій карти список сервісів довше, та й банк власні послуги додає. Саме кількість і якість послуг і є головною перевагою преміальних продуктів від банків.

«Платинові» карти

Наприклад, найпрестижніша з преміальних карт, що випускаються Ощадбанком — Platinum, не тільки підкреслює статус власника, але гарантує йому комфорт в будь-якому куточку земної кулі.
Дебетові преміальні картки Visa Platinum і MasterCard Platinum відкривають своїм власникам доступ до різних спецпредложениям в Росії та інших країнах, так що вони можуть сподіватися на високий рівень сервісу. Наприклад, їм надається пріоритетний сервіс в спеціальних комфортних зонах обслуговування «Сбербанк Прем’єр». Банк надає персонального менеджера, який відповість на всі питання господаря «платинової» карти і запропонує кращі фінансові програми. Для преміальних клієнтів є і особлива програма знижок і різних привілеїв не тільки від Visa і MasterCard, а й від численних партнерів Ощадбанку.

Шлях в VIP-зали

Кредитна карта під назвою American Express Platinum, яку випускає Сбербанк, пропонує безліч спеціальних можливостей і ексклюзивних привілеїв. Як і при дебетових картах, власник карти кредитної може користуватися послугами персонального менеджера в комфортних зонах спецобслуговування. До його послуг надаються спецпропозиції міжнародної програми знижок American Express Selects, що передбачають знижки в розмірі 30% в магазинах, готелях, ресторанах всього світу.

Власникам цієї карти доступна також програма «Привілеї для подорожуючих», в ході якої надаються спеціальні тарифи ряду авіакомпаній — British Airways, «Трансаеро» і Etihad Airways. Власник ощадбанківської карти American Express Platinum може також отримати карту Priority Pass, з якої можна проходити в VIP-зали російських і закордонних аеропортів. Гарантуються також переваги в багатьох готелях по всьому світу, знижки на прокат автомобілів в компаніях міжнародного рівня (Avis, Alamo National і Europcar) і доступ до консьєрж-послуг Diamond Air в аеропортах Росії і зарубіжжя.

Де купити такі карти?
У простих відділеннях Ощадбанку преміальні платинові карти купити неможливо — тільки в тих місцях, де обслуговуються клієнти на рівні «Сбербанк Прем’єр».

Термін дії платинових карт, і дебетових, і кредитних, розрахований на 3 роки. Випуск дебетової преміальної картки коштує 10 тис. Рублів, валютою може бути російський рубль, євро і долар США. Кредитна карта American Express Platinum може бути випущена виключно для рублевого рахунки і варто власнику в рік 15 тис. Рублів. Кредитний ліміт цієї карти становить 3 мільйони рублів, і пільговий період — 50 днів. За платиновим картам можна здійснювати операції віддалено, включаючи поповнення через «Мобільний банк» і Ощадбанк Онлайн.

тільки запрошеним
Існують банківські карти особливого, «топового» рівня — це Visa Infinite і Black American Express від Ощадбанку. Стати господарем такої картки може не кожен — потрібно спеціальне запрошення від банку. Підвищені вимоги до власників таких карт цілком зрозумілі, так як даний банківський продукт підтверджує винятковий фінансовий статус користувача і в Росії, і в будь-який іншій країні. Надані можливості здатні задовольнити будь-які потреби власника.

Крім всіляких привілеїв і послуг, які надаються платиновим картам, власник Visa Infinite і Black American Express може користуватися консьєрж-службою Ощадбанку. Ця служба цілодобово без вихідних займається бронюванням різних квитків, організацією будь-яких подорожей, переговорів і зустрічей в усіх кінцях світу, забезпечує перекладачів, послуги гідів і багато іншого.

Власникам карток гарантований особливий межа овердрафту, медична, а також юридична допомога при екстреної необхідності в Росії і за кордоном. Варто звернути увагу на страховий ексклюзивний пакет, в який входять програми «Захист покупок» і «Продовження гарантії». При втраті по будь-якої причини речі, придбаної за цією карткою, клієнту відшкодовується її вартість повністю. Отже, сучасна банківська преміальна карта — це фінансовий універсальний документ для дуже успішної ділової людини. Вона не тільки вирішує будь-які ділові, побутові та представницькі питання, а й відзначає, що її власник належить до еліти. А це високо цінується.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 + 6 =