Подорож в кредит

Подорож в кредит. Сьогодні багато людей регулярно подорожують по закордонних країнах. На сторінках вКонтакте вони викладають барвисті фото, де вони позують на тлі пірамід або розкішних будинків ОАЕ. Ось тільки за цими фото часто ховаються довгі трудові будні, під час яких люди збирають на чергову поїздку. І, на жаль, далеко не кожен може дозволити собі оплатити її на 100% своїми грошима. Непередбачені витрати можуть помітно скоротити заощадження на поїзду, але, щоб вона все ж відбулася, люди вирішують звернутися в банк за кредитом на подорож. Сучасні банки охоче видають кредити на таку благу мету. Найчастіше вони надають своїм клієнтам два варіанти кредитування. По-перше, позичальник може взяти споживчий кредит під будь-які потреби і витратити гроші на все, що йому захочеться, в тому числі і на подорож.

По-друге, можна звернутися в банк, який має контракт з турфірмою, і спеціальну програму кредитування для туристів. Перший варіант підійде досвідченим туристам, які можуть обійтися і без турагентств. Тобто вони самі будуть бронювати готель і замовляти квитки на транспорт. Другий варіант влаштує тих, хто не любить обтяжувати себе додатковими проблемами. У цьому випадку потрібно шукати банк, який співпрацює з турфірмою. В даний час багато банків надають послугу кредитування подорожей. Все, що необхідно зробити потенційному позичальникові, — вибрати найбільш підходящу пропозицію.

Кредит на подорож надає Альфа-Банк, який співпрацює з турфірмою «Пегас Туристік». Оформити такий кредит можна через Інтернет, зайшовши на офсайт туроператора, вибравши потрібну програму і відправивши заявку на кредит в банк. Співробітники банку розглянуть заявку протягом декількох робочих днів і повідомлять про результат по телефону або по пошті. Якщо банк погодився видати кредит, позичальник отримає підтвердження від турфірми і відразу після цього може збиратися в дорогу. Слід зазначити, що умови кредитування банках більш ніж лояльні. Якщо кредит оформляється на термін до півроку, переплата не передбачена. Ліміт на такий кредит зазвичай не перевищує 300 тисяч рублів.

Туристичний кредит можна отримати і в Кредит Європа Банку. У цій фінансовій організації передбачено 7 різних туристичних акцій. Наприклад, програма «Велика мандрівка» дозволить взяти кредит на суму до півмільйона рублів на 18 місяців при процентній ставці в 27%.
Існують і більш скромні пропозиції. Програма «Незабутня подорож» дозволяє взяти 200 тисяч рублів до року з процентною ставкою в 29%. Програма «Вигідний тур» обійдеться позичальникові в 20,5% на 4 місяці.

Крім того, туристи не повинні забувати і про страховку. Фахівці зі страхування радять своїм клієнтам оформляти страховки на випадок відмови від видачі візи, хвороби, ДТП та інших неприємних інцидентів, які можуть перешкодити відправитися в довгоочікувану подорож. При настанні страхового випадку клієнтові компенсується вартість авіаквитків або штрафів.

Не менш важливо застрахувати себе від нещасних випадків під час перебування в іншій країні. Зазвичай страхові поліси дозволяють покрити медичні та транспортні витрати при настанні страхового випадку. Страхова сума поліса не повинна бути менше 30 тисяч євро. Клієнт може сам вибрати ту кількість ризиків, від якого він хоче себе застрахувати. Стандартні страховки включають оплату медвитрат, транспортування, евакуації в екстрених випадках, а також вони передбачають допомогу при втраті документів. Середня вартість поліса сьогодні становить 300-350 рублів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семнадцать + пятнадцать =