Перекредитування кредиту з простроченням.

Така схема співпраці відома також як рефінансування або реструктуризацію позики, по якій є прострочення. Процедура оформлення доповнення до старого договору включає підготовку пакету необхідних документів і увагу основним вимогам організації, яка готова надати подібну послугу.

По правді кажучи, перекредитування кредиту з простроченням — один з найбільш популярних методів регулювання кредитної політики. Сьогодні більшість фінансових установ пропонують так звані «короткочасні позики», що йдуть на погашення іпотеки, цільових і споживчих позик, позик з відкритими простроченням.

кнопка кредит2

По суті, все, що потрібно від вас — вчасно звернутися в банк із заявою. Чим менше заборгованість, тим вищі ваші шанси отримати схвалення заявки.
Їх не так багато, але вони накладають істотний відбиток на ваше фінансове становище.

Причина 1 — неможливість виплати занадто великого платежу

Питання в тому, навіщо ж оформляти такий великий позику? Але, вся сіль ось у чому: часто ми настільки впевнені в собі, що навіть не припускаємо змін в гіршу сторону вже за один день. Волею випадку кожен може втратити платоспроможність за 24 години.

Причина 2 — зниження ставки при особливо великих позиках

Багато оформляють угоду на вкрай невигідних для себе умовах через відсутність іншого виходу з ситуації або просто через неуважність. Щоб максимально знизити ставку, рефінансування є найоптимальнішим варіантом.

Причина 3 — бажання поміняти кредитора

Це остання причина, але тільки за рахунком. Рушійним бажанням є гостра потреба поміняти банк. Як показує практика, з’являється вона в силу трьох чинників:

Ненадійної роботи установи і його співробітників;
появи вигідних умов при підписанні договору в іншій структурі;
неможливості здійснювати виплати згідно зі старими умовами.
Корисна стаття: як закрити кредитну карту Ощадбанку?

З якої причини банки йдуть на поступки?
перекредитування кредиту

Здавалося б, у чому вигода перекредитування кредиту з простроченням для самого банку, адже вони ніколи не роблять нічого на шкоду собі або за формулою «просто так»?

Сьогодні більшість фахівців прямо стверджують, що звертатися за подібною послугою потрібно не в той банк, з яким ви вже уклали договір. Таке звернення до інших співробітників завжди на руку: вони швидко погоджуються і завершують всю процедуру в стислі терміни. Чому? Це позбавляє їх від необхідності збільшення, так званого, резервного фонду за рахунок грошей структури.

Сам боржник повинен максимально чітко і детально пояснити причини виникнення проблем. При цьому клієнт може скористатися різними умовами. Як правило, вони повністю відповідають умовам договору, підписаного раніше. Якщо ми говоримо про Ощадбанку, ВТБ і Альфа-Банку, наприклад, то тут реструктуризацію патьоки пропонують на період до 20 років. Що стосується відсоткової ставки, то вона прямо залежить від суми боргу, а також взаємовідносин між установою та клієнтом.
В Ощадбанку вам запропонують пільгові умови, якщо ви співробітник підприємства, що обслуговує свої зарплатні проекти саме в цій установі. Процентна ставка для позик в національній валюті складе 14-16% річних. У ВТБ процентна планка досягає 17% і вище, зате оформлення протікає набагато швидше. Найбільш переважна програма перекредитування кредиту з простроченням запропонована Альфа-Банком: тут іпотека переоформлюється під 12,2% річних.
Радимо почитати: як правильно закрити кредитну карту?

Що потрібно для реструктуризації?
Перекредитування кредиту з робочими простроченням

Звичайно ж, вам знадобиться пакет документів, який сьогодні включає:

Паспорт громадянина РФ, у виняткових випадках також можна уявити ксерокопію документа, якщо вона засвідчена нотаріально;
завірену роботодавцем ксерокопію трудової книжки;
документ про заробітну плату (формат 2-ПДФО) / бланк або спеціальну форму того чи іншого закладу;
договір про позику;
відомості про простроченнях;
довідку про залишок тіла позики;
оцінку майна.
Пам’ятайте, що в даному випадку також досить часто потрібні і ті довідки, які можуть підтвердити ваше сумлінне погашенні кредиту раніше. Є банки, які потребують довідку про загальний стан рахунку і підтвердження цільового призначення нового договору.

Якщо ви хочете збільшити свої шанси на перекредитування, радимо вам звертатися до Ощадбанку, Альфа-Банк, ВТБ-24, Райффайзен, Хоум-Кредит, Промсвязьбанк, Ренесанс Кредит, ОТП, 2Т.

Коли ваш потенційний кредитор дізнається про ваші проблеми, він запропонує вам:

Збільшити термін повернення позики;
скоротити процентну ставку.
Перший варіант — реструктуризація, другий — рефінансування. Оформляючи послугу в іншій фінансовій установі, ви отримуєте максимально вигідні умови, а установа — нового клієнта, який виплачує всі борги вчасно. Хоча, реструктуризацію можна оформити і в тому банку, в якому у вас є поточна заборгованість.

4 комментария

  1. Руслан Март 26, 2018 Ответить
  2. Олександра Июль 8, 2018 Ответить
  3. Тетяна Июль 11, 2018 Ответить
  4. Юлія Август 20, 2018 Ответить

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четырнадцать + 7 =