Пенсійні внески стають більш популярними

Пенсійні внески стають більш популярними. Пенсійний вік асоціюється у багатьох людей з довгоочікуваним відпочинком, однак нерідко люди, які виходять на пенсію, переживають з приводу свого матеріального становища. Як захистити свої заощадження від інфляції? Це питання турбує практично всіх пенсіонерів. Кращий варіант в цьому випадку — відкриття депозиту в банку. Плюси такого ходу очевидні: заощадження не страждають від інфляції, а пенсіонер при цьому отримує стабільний дохід. Крім того, пенсіонери можуть скористатися ще одним банківським продуктом — так званим пенсійним внеском. Кожен потенційний вкладник повинен знати, що перед тим як відкрити вклад в тому чи іншому фінансовій установі, потрібно вибрати максимально вигідне для себе пропозицію.

Наприклад, в Ощадбанку пенсіонерам пропонують відкрити вклад «Зберігай», що дозволяє отримати максимальну ставку для обраного терміну. Якщо клієнт оформив вклад раніше, ніж вийшов на пенсію, то при виході на пенсію його автоматично включають в список тих клієнтів, які отримують кращу процентну ставку. Термін такого вкладу не має жорсткої фіксації (діапазон становить від 3 місяців до декількох років), а пенсіонер сам може вибрати, скільки днів буде діяти його внесок. Мінімальна сума поповнення стартує з 1 тисячі рублів; максимальна ставка складе 7,25%.

У Ощадбанку є ще один варіант вкладів для пенсіонерів — «Пенсійний плюс». Відсотки по ньому банк виплачує раз в 3 місяці. Власник вкладу може поповнювати його валютою, а також знімати з нього гроші. Процентна ставка за вкладом становить 3,5%, мінімальний термін — 3 роки. Пенсіонерам Сбербанк також пропонує карту Maestro «Соціальну». Ця карта буде вигідна пенсіонерам тим, що на залишок на рахунку цієї картки нараховується 3,5% в рік.

Майстер-банк також має в переліку своїх послуг пенсійні вклади. Депозит «Мій пенсійний» дозволяє знімати гроші з рахунку без втрати доходу за умови, що сума на рахунку не буде нижче 15 тисяч рублів (500 євро / доларів). Відсотки за вкладом надходять щомісяця. Ставка в євро і доларах складе 5%, в рублях — 9,5%.

Гута-банк пропонує пенсіонерам відкрити вклад «Гута-Пенсія +». Мінімальна сума вкладу — 5 тисяч рублів або 500 доларів / євро. Відсотки нараховуються щомісяця. Сама максимальна ставка в гривнях складає 11%, в іноземній валюті — 4,5%. Також пенсіонерів може зацікавити депозит «Пенсія Плюс» від Радянського банку. Слід зазначити, що в цьому банку, на відміну від всіх перерахованих вище фінустанов, пенсійний депозит оформляється виключно в рублях, причому мінімальна сума становить всього 1 тисячу рублів. Клієнт може поповнювати свій вклад на суму не менше 1 тисячі рублів. Термін вкладу становить 3 роки; максимальна ставка при вкладі на 3 роки — 11%. Відсотки від вкладу надходять на рахунок клієнта щомісяця.

У МДМ-банку можна відкрити депозит «МДМ-пенсійний» на суму від 3 тисяч рублів (100 євро / доларів). Відкрити вклад можна на будь-яку кількість днів (від 1 місяця до кількох років). Внесок можна поповнити мінімум на 1 тисячу рублів. Максимальна процентна ставка за умови відкриття вкладу від 1,5 мільйона рублів складе 9,6%. Відсотки нараховуються щомісяця.

Пенсіонерам може бути цікавий і вклад «Пролісок» від Таурус-банку. Мінімальна сума вкладу становить 5 тисяч рублів. З депозиту можна знімати гроші до тих пір, поки на ньому не залишиться сума в 250 тисяч рублів. Відсотки надходять щомісяця. Максимальна ставка, пропонована за цим вкладом, становить 11,5%.

НОМОС-банк пропонує пенсіонерам відкрити піврічний внесок «НОМОС-Пенсійний» при ставці в 8,7% в рублях і 3,3% в доларах і євро. Річний внесок забезпечить більш високі ставки — 9,4 і 3,8% відповідно. Сьогодні багато експертів відзначають, що популярність пенсійних вкладів поступово зростає. Це обумовлено тим, що клієнти почали більше довіряти банкам. Начальник відділу депозитів та комісійних продуктів банку Ренесанс Г.Уткіна зазначає, що пенсіонери стали активніше співпрацювати з банками. «Багато людей в нашій країні, досягнувши пенсійного віку, продовжують працювати і мають можливість відкрити вклад у банку, що вони і роблять», — стверджує експерт.

Керівник відділу розрахункових і депозитних продуктів банку Хоум Кредит Н.Кулікова також зазначає, що пенсіонери все частіше довіряють свої гріш банкам, причому вони відкривають не тільки пенсійні внески, а й звичайні депозити. Це пояснюється тим, що банки сьогодні пропонують цілком прийнятні для них умови. Загалом, довіра до банків зростає, і їх продукти стають все більш популярними. І пенсійні вклади не є винятком з правил.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девять + один =