Нові можливості кредитування для малого бізнесу

Нові можливості кредитування для малого бізнесу Весь минулий рік банки прагнули розвивати сектор кредитування. Особливу увагу було приділено розвитку системи надання масових споживчих позик. Однак не забули банки і про бізнес-кредити. Влада РФ вже давно намагаються підтримувати малих і середніх підприємців. Те ж можна сказати і про банки, які активно працюють з цим сектором кредитування. Експерти очікують, що в 2013 році банки почнуть більш активно працювати з малими підприємцями і спростять для них процес отримання кредитів. Як відомо, підприємці-початківці нерідко потребують додаткових фінансових коштах для розвитку свого бізнесу. І найчастіше вони звертаються в банки, оскільки в даний час саме ці фінансові організації пропонують доступні кредитні лінії для бізнесменів.

Однак бізнесмен все одно повинен проаналізувати всі доступні пропозиції, перш ніж брати кредит в тому чи іншому банку, оскільки кожна фінансова організація пропонує свої умови кредитування, і в якийсь із них (але не в будь-який) він зможе знайти найбільш вигідну для себе програму .
Було б логічно спочатку подивитися, яка кредитна програма для бізнесменів існує в державному гіганті Ощадбанку. Для початку слід зазначити, що процентна ставка тут більш ніж прийнятна. Крім того, Ощадбанк пропонує кілька кредитних програм, що відповідають потребам малого бізнесу. Зараз ми говоримо про кредити бізнесменам, кредитах на придбання обладнання та інших матеріалів, які необхідні для розвитку своєї справи.

Приватні підприємці часто бояться звертатися за кредитами, тому що вони впевнені, що банки відмовлять їм в кредиті. Звичайно, отримати кредит підприємцю, який не має стабільного доходу і не володіє майном, яке можна зробити кредитним запорукою, буде досить важко, проте навіть сьогодні можна знайти досить привабливі пропозиції. Одним з таких є кредит «Довіра» Ощадбанку.

Дана кредитна програма дозволяє отримати кредит на підтримку або розширення підприємницької діяльності будь-якого бізнесу, річна виручка якого не перевищує 60 мільйонів рублів. Такий кредит видають в нацвалюті, причому мінімальна сума становить 30 тисяч рублів, а максимум, який можна взяти, — 5 мільйонів. Кредит можна оформити на 3 роки, а ті клієнти, які вже оформляли кредит в цьому банку, можуть отримати кредит строком на 4 роки. Найбільший плюс даної кредитної програми — прискорене отримання грошей. На розгляд кредиту і його оформлення зазвичай витрачається не більше 3 робочих днів, причому для отримання мінімального ліміту потрібна мінімальна кількість документів.

Кредит від Ощадбанку робить доступним не тільки швидкість його отримання. Банк скасував комісію на видачу і супровід кредиту і передбачив можливість дострокового погашення. Відсоткова ставка на термін від півроку до 2 років становить 19%, а, якщо позичальник оформляє кредит на термін більше 2 років, то ставка збільшиться лише на 0,5% і складе 19,5% річних. Щомісячний платіж при такій ставці (у 19,5%) у разі оформлення кредиту на 400 тисяч рублів складе 15 тисяч.

Сбербанк вимагає від клієнтів виконання наступних умов:
✓бить юридичною особою, приватним підприємцем або власником власного бізнесу;
✓торговие підприємства повинні працювати на ринку не менше кількох місяців;
✓другіе підприємства повинні мати досвід роботи не менше 6 місяців.

Для оформлення кредиту в Ощадбанку підприємець повинен заповнити анкету у відділенні банку і надати певний набір документів. Повну інформацію по цій програмі кредитування можна отримати по телефону. Сбербанк приділяє багато уваги кредитуванню малого бізнесу, тому його фахівці розробили безліч програм кредитування підприємств різних рівнів. Однак цей гігант фінансової сфери надає підтримку і підприємцям-початківцям. У минулому році тут заробив проект «Бізнес-старт», який надає підтримку людям, які вирішили організувати власну справу. По всій країні працюють бізнес-центри Ощадбанку, де підприємці можуть отримати консультації фахівців банку, взяти участь в безкоштовних семінарах та отримати комплексне обслуговування свого підприємства. Тільки в 2012 році банк відкрив 108 таких центрів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать + 2 =