Навіщо потрібна туристична страховка?

Влітку багато жителів Росії відправляються у відпустку в жаркі країни. І якщо ще років 10 назад російські туристи вирушали засмагати на пляжах Чорного моря, то сьогодні їм хочеться чогось більшого. Таїланд, ОАЕ, Єгипет, Туреччина, Ізраїль, Греція — найпопулярніші туристичні напрямки. Багато росіян відчувають себе тут як вдома, адже буквально на кожному розі чується російська мова. Однак при всій «протоптанності» цих маршрутів не потрібно забувати, що все це закордонні країни, причому клімат в них багато в чому відрізняється від російського. Щоб максимально убезпечити себе від можливих неприємностей, пов’язаних з перебуванням в незвичному кліматі, екстремальними екскурсіями і дегустаціями різних заморських страв, слід оформити туристичну страховку.

Звичайно, ви можете подумати, що з вами нічого за кордоном не станеться і що ви цілком обійдетеся стандартним набором ліків, який не забудете прихопити з собою, однак в дійсності від травм, отруєнь, утоплень та інших наслідків відпочинку не захищений ніхто. І якщо така неприємність трапляється, то без наявності страховки за лікування в закордонних лікарнях доведеться викласти купу грошей, особливо якщо лікування буде проходити в країнах Європи. Якщо ж страховка у вас буде, то в разі неприємностей про вас подбає страхова компанія, яка оплатить ваші лікарняні рахунки. І все, що вам для цього потрібно, — оформити стандартну страховку, вартість якої не вдарить по вашому сімейному бюджету.

Слід зазначити, що сьогодні при поїздці в багато країн (особливо в країни ЄС) оформлення страховки є обов’язковою умовою отримання візи. Це означає, що без страховки за кордон виїхати не вдасться. Обійтися без оформлення страховки можна, якщо ви подорожуєте в Єгипет, Туреччину, Індію, Таїланд і деякі інші популярні курорти. Однак зазначимо, що страховку оформити все ж потрібно, навіть якщо офіційно її ніхто не вимагає. Просто заради власної безпеки. І економії своїх коштів.

Стандартна страховка на 2 тижні коштує приблизно 10 євро, однак ті мандрівники, які планують активно займатися морськими видами спорту або лазити по горах, повинні задуматися над придбанням розширеного страхового пакету. Стандартний страховий поліс передбачає виплату грошових коштів на лікування в разі виникнення травми або захворювання за кордоном. Крім того, цей пакет можна розширити страховим полісом від нещасного випадку.

Туристична страховка передбачає не тільки медичні аспекти перебування туристів за кордоном. Іноді росіяни страхують себе від скасування поїздки. Така страховка доведеться вельми до речі, якщо ви не впевнені, що вам видадуть візу. Також вона діє, якщо ваш рейс затримали в силу різних причин. Крім того, можна застрахувати себе від втрати багажу, псування прокатного інвентарю (лиж, водолазного костюма), нанесення шкоди здоров’ю іншої людини при зіткненні. Експерти відзначають, що сьогодні все більше росіян купують страховки з доповненнями, і це говорить про те, що росіяни почали серйозніше ставитися до своєї безпеки під час подорожей за кордон.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × два =