Мікропозики з поганою кредитною історією

Мікропозики з поганою кредитною історією. Кредитна історія — це показник, який характеризує позичальника, наскільки старанно були виконані їм взяті на себе зобов’язання за договором позики. Хорошу репутацію позичальника може зіпсувати прострочення у виплаті навіть одного платежу або незрозуміло звідки узялася непогашена заборгованість в кілька рублів. Подібні дрібні або серйозні помилки можуть послужити причиною відмови банку при видачі наступної позики. Якщо ж людина, яка взяла кредит, з яких-небудь причин прострочив кілька платежів, його кредитна історія (а зберігається вона в Бюро кредитних історій цілих 15 років!), Може бути безповоротно заплямована.
Хто допоможе, якщо у вас погана кредитна історія?
У таких випадках можна звернутися за допомогою до мікрофінансовим організаціям (МФО), що спеціалізуються на видачі мікропозик особам з поганою кредитною історією. Їм не так важливо ваше фінансове минуле. Єдине, що їх цікавить — це стан справ на сьогоднішній момент. Організації, що видають мікрокредити, не підкоряються регулюючим положенням Центробанку Росії, а, отже, самі для себе визначають ступінь ризику. Визначати, наскільки ви недобросовісний позичальник не входить в їх плани, адже ті гроші, які такі організації можуть заробити на вас, варті тих ризиків, які вони готові взяти на себе. Найчастіше ними закриваються очі на погану кредитну історію позичальника, або вона не перевіряється зовсім. Але і самому позичальникові слід насторожено ставитися до організаціям, які не проводять ніяких перевірок щодо стану його фінансових справ. Як правило, переплата по кредиту тут дуже істотна.

Якщо у вас погана кредитна історія, в банк ні ногою?
Деякі банки не пустять навіть на поріг клієнта з поганою кредитною репутацією, а деякі закривають очі на минулі дрібні «грішки» позичальника, якщо:
✓просрочка платежу не перевищує більше одного місяця за останній рік;
✓просрочкі кількох платежів не перевищували трьох днів за останні три роки;
✓просрочка сталася в зв’язку з форс-мажорними обставинами;
✓просрочка платежу викликано період фінансової кризи 2008-2009 років.

Якщо ж ваша кредитна історія була зіпсована більше серйозними порушеннями, то, на жаль, варіант кредитування банком — не для вас. Єдиним варіантом отримати необхідні кошти в таких випадках залишається мікропозики і брокери.

Чи можуть МФО відмовити в мікрокредит?
Як було вже сказано вище, організацій, що надають мікрокредити, не цікавить, наскільки позичальник був недобросовісним платником в минулому. Однак якщо у нього є непогашений кредит в сьогоденні, організацію-кредитора обов’язково зацікавить, чи справно людина, що претендує на отримання кредиту, оплачує поточні рахунки. Якщо ж затримки в платежах відбуваються і в даний час, у видачі необхідної суми йому можуть відмовити, адже це наочний показник складне фінансове становище в даний час.

Як поліпшити кредитну історію?
Шляхом отримання мікропозик і справного виконання зобов’язань щодо їх погашення позичальник може виправити свою похитнулася фінансову репутацію. Якщо брати невеликі мікрокредити і вчасно проводити щомісячні платежі, він може показати себе як надійного і відповідальну людину. Через якийсь час це дозволить з питань кредитування звертатися вже в банки, що істотно знизить переплати по кредиту, адже в банках процентні ставки нижче, ніж в організаціях, що надають мікрокредити для осіб із зіпсованою кредитною історією.

Як не стати жертвою афери?
У гонитві за швидким і простим способом отримання позики важливо холоднокровно і з максимальною часткою здорового глузду підходити до вибору організації, яка готова надати мікрокредит особам з поганою кредитною історією. Адже необдумане рішення може привести до величезної переплати, а то і до повного банкрутства позичальника.

Що ж повинен врахувати позичальник, вибираючи організацію, яка видає мікропозики:
✓хорошая репутація і досвід роботи в даній сфері;
✓на різних фінансових форумах можна ознайомитися з чорними списками аферистів-кредиторів;
✓слішком привабливі відсоткові ставки та умови надання кредитів;
✓собственная інтуїція. Якщо щось в консультації менеджера з кредитування бентежить або збиває з пантелику, краще ще раз подумати про доцільність співпраці з даною компанією.

недоліки мікропозик
Найнеприємніше в мікрокредитування — це висока процентна ставка і різні приховані платежі. Особи, які змушені брати такого роду кредити, як правило, вкрай маючи потребу в грошах, не звертають уваги на ці нюанси. А дарма, адже, витративши кілька хвилин на прочитання договору, де прописані всі умови (а найнеприємніше, як правило, друкується дуже дрібним шрифтом), позичальник може вберегти себе від багатьох неприємних сюрпризів в подальшому.

Чи не скупіться!
Саме власна жадібність часом вішає на шию людини ярмо кредитної залежності. Щоб не стати заручником власної жадібності, необхідно усвідомити одну незаперечну правило: сума щомісячних кредитних виплат не повинна перевищувати сорока відсотків від щомісячного доходу. Якщо ж платежі перевищують цей допустимий максимум, позичальник потрапляє в «червону зону», з якої необхідно вибиратися якомога швидше. Якщо позичальник не в змозі вчасно виплачувати щомісячні платежі по мікропозик, то штрафи можуть досягати вражаючих сум.

Отже, безвихідних ситуацій не буває. Навіть у неблагонадійних позичальників є шанс отримати новий кредит, але варто двічі подумати, чи так він необхідний. Взявши на себе нові фінансові зобов’язання, необхідно чітко виконувати їх, і тоді є шанс не тільки вирівняти своє фінансове становище, а й відновити репутацію, що похитнулася.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × четыре =