Методи збільшення ліміту по кредитній карті

Методи збільшення ліміту по кредитній карті. Сьогодні багато банків з метою реклами озвучують захмарні цифри, які вони нібито готові надати в кредит населенню. Але на ділі, коли позичальники приходять в банк, їм кажуть, що вони можуть отримати не 200 обіцяних тисяч, а тільки 50. І так практично скрізь. Що ж робити позичальникові, якого не влаштовує ліміт по кредитці? Як збільшити цей ліміт до максимуму? Давайте розберемося. Позичальнику, який потребує великої кредитний ліміт, дуже важливо звернутися до правильний банк. Різні банки видають кредитки з різними лімітами, так що завжди важливо ретельно вивчити пропозицію. Рішення за кредитним лімітом буде залежати від бажання банку йти на ризик. У тих банках, які працюють з метою нарощування кількості роздрібних кредитів, простіше отримати більший ліміт, проте ставка по ньому буде вище (вона може доходити до 40% замість звичайних 25%).

Банки, розраховуючи ліміт по кредитці для клієнтів, в обов’язковому порядку враховують рівень їх доходів. Наприклад, клієнт, дохід якого становить 30 тисяч рублів на місяць, може розраховувати на ліміт в 70 тисяч рублів. При розрахунку ліміту також враховується кредитна історія позичальника, наявність інших кредитів, які він виплачує в даний час, коректність даних, зазначених в анкеті і т.п.

Наступний спосіб збільшення кредитного ліміту — турбота про свою кредитну історію. Той клієнт, який не платив за своїм попереднім кредитом вчасно, може взагалі не отримати кредитку, а якщо він її і отримає, то сума, якої він зможе розпоряджатися, не буде великою. Тому позичальник повинен пам’ятати, що, якщо він хоче і далі користуватися кредитами, він повинен бути сумлінним. І не важливо, кредит на яку суму він виплачує. Навіть невеликий кредит на мобільний телефон може так сильно зіпсувати кредитну історію, що потім банки відмовляться видавати більші кредити.

Слід зазначити, що багато банків сьогодні дають клієнтам можливість трохи прострочити платіж. Цей пункт зазвичай вказується в кредитному договорі. Однак потрібно знати, що час прострочення строго лімітований і виходити за нього не варто. Якщо ж в силу поважних причин позичальник не може вчасно внести оплату, йому слід повідомити про це банк, а не намагатися просто забути про кредит. Багато банків йдуть назустріч таким клієнтам і іноді дають кредитні канікули, за час яких можна погасити заборгованість без внесення певної записи в кредитну історію.

Для збільшення кредитного ліміту можна написати заяву в банк, однак багато банків і так готові збільшити його для всіх сумлінних користувачів кредитки через кілька місяців. Інші банки розглядають заяви клієнтів в індивідуальному порядку. Для цього необхідно надати свій паспорт. Банк розгляне заяву позичальника і прийме рішення про збільшення кредитного ліміту. До речі, в деяких банках послати таку заяву можна на електронну пошту або через смс-повідомлення. Якщо ж дані позичальника змінилися, наприклад, йому збільшили зарплату, то він повинен буде принести в банк довідку про це і написати заяву про надання більшого кредиту в письмовому вигляді.

Як відомо, банки самі прагнуть надати більший ліміт по кредиту сумлінним позичальникам. Однак позичальники повинні чітко уявляти, яка саме сума їм потрібна. Підприємцям, які розвивають свій бізнес, час від часу потрібні великі суми, а звичайним людям потрібен лише невеликий ліміт, який зазвичай витрачається на поточні витрати (оплату навчання, покупки в магазині і т.п.). Не потрібно брати велику суму грошей в кредит, якщо вона насправді не потрібна. Великі гроші на картці виховають в людині згубне прагнення витратити гроші на те, що йому не потрібно, а потім ці гроші доведеться повертати та ще й з відсотками.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × 4 =