Куди звернутися за кредитом для малого бізнесу?

Куди звернутися за кредитом для малого бізнесу? У нашій країні складно домогтися успіху в бізнесі. Найчастіше лаври дістаються великим підприємствам, які мають щороку багатомільйонні обороти. У малих підприємців справи йдуть набагато гірше. Основна проблема — великі збори, які не дають малим підприємствам успішно розвиватися. Президент Росії в цьому році підписав закон, за яким для індивідуальних підприємців будуть знижені страхові внески. Такі заходи були необхідні, так як раніше вже двічі підвищувалися розміри внесків для людей, що займаються малим бізнесом. Тепер внесок для підприємців становить близько 20 тисяч рублів, але тільки при щорічному доході менше 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Проаналізувавши ситуацію, відразу видно, що ніяких поліпшень для підприємців немає, так як до підвищення внесків сума виплат була аналогічна. Для представників влади стала повною несподіванкою ситуація, коли при страховому внеску в розмірі близько 36 тисяч рублів підприємці кудись зникли. Просто багато бізнесменів стали займатися нелегальною діяльністю. Зараз все повернулося на свої місця, але ніхто не знає, на який час.

Як підприємцю отримати необхідну суму грошей?
Багато проблем пов’язано з початковим капіталом. Найчастіше люди відкладають гроші на відкриття власної справи. Але, як правило, необхідну грошову суму взяти просто ніде. Тоді доводиться звертатися за допомогою в кредитну організацію. І відразу перед підприємцем виникає ще одна проблема. Співробітники банків вимагають надання документа, що підтверджує ведення успішної діяльності. Щоб бізнес розвивався успішно, необхідно якийсь час попрацювати. І на ділі виходить, що в отриманні стартового капіталу буде відмовлено.

Оптимальним варіантом для підприємців стають мікрофінансові організації, які готові видати потрібну суму грошей для початкового старту. За словами банківських аналітиків, підприємцям складно отримати в банку кредит, так як у багатьох кредитних організаціях не враховуються особливості ведення малого бізнесу. Банк вимагає документи, що підтверджують гарний прибуток. Позитивна кредитна історія теж грає велику роль. Тому індивідуальним підприємцям складно отримати кредит. А мікрофінансовим організаціям можна надавати неофіційні дані.

Багато підприємців вже оцінили такий вид позики і з задоволенням їм користуються. Мікрофінансові організації дозволяють отримати бізнесменові необхідну суму грошей для того, щоб налагодити свій бізнес. Надалі, коли ситуація вирівняється, і підприємницька діяльність почне приносити дохід, бізнесмен зможе отримувати кредити в будь-яких банках.

Відсутність можливості надати інформацію про стабільному доході змушує підприємців шукати інші шляхи вирішення, так як багато кредитних організацій для них закриті. Виходить, що для отримання кредиту необхідно бути власником дохідної компанії. Але для розвитку бізнесу потрібні фінансові вкладення, які отримати неможливо. Підприємці виявляються практично в безвихідному становищі. Аналогічна ситуація складається на ринку праці. Випускник не може влаштуватися на роботу, так як не має досвіду роботи. А отримати досвід роботи він не може, тому що на роботу його не беруть. Тому на даний момент єдиним виходом є отримання грошей у мікрофінансових організацій, які добре допомагають кожному підприємцю на початковому етапі. А вже потім можна сміливо звертатися в банк.

Іноді трапляються випадки, коли банки взаємодіють з мікрофінансовими організаціями в наданні допомоги бізнесменам. Успішний розвиток бізнесу залежить від доступності отримання позикових коштів. Сьогодні багато людей хочуть відкрити свою справу, незважаючи на труднощі і перешкоди, які виникають на шляху досягнення заповітної мети. Малий бізнес в Росії тільки почав розвиватися. Роботи вистачить і для банків, і для організацій, що видають мікропозики. Причому в ситуації, що склалася мікрофінансові організації виступають помічниками банків і прекрасно доповнюють їх пропозиції. Вони видають кредити саме тим підприємцям, які не змогли їх оформити в інших кредитних організаціях.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девять − девять =