Користь від кредитування, як зрозуміти чи потрібен вам кредит

Як зрозуміти чи потрібно оформлювати кредит, чи ні.  З одного боку, можна швидко вирішити фінансові проблеми прямо зараз, з іншого боку, гроші доведеться віддавати, і вже з нарахованими відсотками і комісіями. Зараз кредити оформляються дуже швидко, а кредити онлайн оформлюють за лічені хвилини. Варто заздалегідь розібратися наскільки зручним та вигідним може бути кредит для людини і яку користь чи витрату може принести.

Зарубіжний досвід свідчить, що громадяни звикли до кредитів, купуючи житло, машини, фінансуючи бізнес-проекти. Але українська відмінність  полягає в тому, що процентна переплата банку на багато більша, ніж у західних країнах, що заставляє задуматися, чи потрібні такі банківські кошти з урахуванням великих переплат.
І все ж таки, кредит  має свою користь і вигоду, особливо якщо навчитися розумно використовувати надані  кредитною організацією фінансові можливості.

Чому люди беруть кредити

Коли людина заходить в торговий центр без грошей вона навряд чи підозрює, що вийде з магазину з дорогою покупкою. В більшості магазинів працюють банківські кредитні експерти, які протягом кількох хвилин можуть оформити  кредит по одному лише паспорту та коду.

Особливості сучасно кредитування

  1. Отримати кредит дуже легко, навіть не відвідуючи офіс кредитної організації.
  2. Клієнт може оформити кредит навіть тоді, коли не планував цього робити, тобто спонтанно без довгої підготовки.
  3. Кількість організацій що можуть видати кредит постійно росте і умови отримання кредиту постійно спрощуються.

Зараз важко зустріти людину, яка ніколи не користувалася кредитними засобами для вирішення фінансових питань, а ступінь кредитування така, що від заробітної плати не залишається і слід після виплат за численними кредитками та кредитами.

Відсутність альтернативного рішення фінансової проблеми — основна причина отримання кредиту і часто одна з найшвидших.

Неможливо однозначно сказати чи потрібен людині кредит в певний момент часу, але наступні пункти свідчать про те, що користь від кредиту може бути більшою ніж витрати пов’язані з ним:

  • Негайне вирішення життєвих питань в безвихідній для боржника ситуації;
  • Створення комфортних умов життя;
  • Шанс без втрати якості життя справитися з тимчасовими складнощами;
  • Можливість запустити свій бізнес без стартового капіталу

Насправді, кожен повинен сам вирішувати на скільки користь від кредиту перевищує можливі втрати від самого обслуговування кредиту. Для когось це найкращій варіант, а для іншого може бути додаткова проблема.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

13 − тринадцать =