Корисна інформація для тих, хто хоче оформити кредитну карту через інтернет

В більшості випадків, оформляючи кредитку в інтернеті, Вам все-таки доведеться відвідати представництво обраного банку.

Звичайно, є такі фінансові установи, які швидко оформляють кредитну карту і висилають її поштою, але з такими банками треба бути дуже обережним. Ні в якому разі це не означає, що банк не надійний, але краще не поспішає і пошукати в мережі відгуки тих, у кого вже є випущені їм карти.

Перед тим як заповнювати онлайн анкету на отримання карти, виберіть найбільш вигідні, для себе, пропозиції. При виборі варто звернути увагу не тільки на максимальний розмір кредитного ліміту і річну відсоткову ставку, але і на вартість річного обслуговування, розмір комісій за проведення безготівкових операцій. Дуже важливо, щоб в місці вашого проживання були банкомати обраного вами банку, в іншому випадку доведеться платити чималу комісію, за користування сторонніми банкоматами.

Заполняя заявку на сайті банку необхідно вказати детальну інформацію про себе, найчастіше вимагають паспортні дані, контактний номер телефону, регіон проживання та адреса електронної поштової скриньки. Важливо вказати коректні дані, так як банк все перевіряє, використовуючи бази даних Бюро кредитних історій. Протягом одного робочого дня, з моменту відправки заявки, з Вами зв’яжеться представник банку, він відповість на всі ваші запитання і розповість, де і коли можна буде отримати карту. Зазвичай, кредитки отримані в банку активують в момент їх видачі позичальнику на руки, якщо карта відправлена ​​поштою, тоді доведеться активувати її самостійно, зателефонувавши в банк.

Банк має право відмовити у видачі кредитної карти, і при цьому не повідомляти про причини відмови. Найпоширенішими причинами відмови є: погана кредитна історія, вік, молодше 22 або старше 65 років, відсутність офіційного працевлаштування, прописки в регіоні проживання. Якщо Вам відмовили в одному банку, не варто засмучуватися, адже завжди можна заповнити заявку на кредитну карту в іншому

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три − 1 =