Як отримати кредит без прописки і довідки про доходи

Світ не без добрих людей. Стовпи, зупинки і вагони метро рясніють оголошеннями про послуги посередників. Сині, червоні папірці обіцяють оформити «кредити готівкою» від 5 до 100 тис. Грн. за 2-3 дня. Тут же — автокредити та іпотека. І контори, схоже, не жартують. Незважаючи на значну плату за послуги — 20% від тіла кредиту, клієнтів більш ніж достатньо — причому не тільки в чергах біля дверей, але і з охочих записатися на прийом.

Щоб зрозуміти, в чому запорука успіху таких «кредиторів», газета Зараз відправилася в кілька столичних контор. Легенда: терміново потрібно 100 тисяч грн. на три роки, офіційна зарплата — 2 тис. грн., нерухомості немає, кредитної історії немає, прописки немає.

На перший погляд, мати справу з подібними конторами небезпечно — вони не називають себе ні кредитними брокерами, ні агентами — вони просто посередники. Підозри викликає і місцерозташування — замість офісу в бізнес-центрі кімнатка в якомусь «будинку побуту» під вивіскою «поліграфічні послуги» або навіть на квартирі. Справа не в конспірації: часто «кредити» — додатковий заробіток, розширення бізнесу або спроба заощадити на оренді. Тому наявність в конторі банок з фарбою, плакатів, паперу, принтерів бентежити не повинно. Посередники укладуть з вами справжнісінький договір з усіма штампами і печатками на спеціальному бланку ПП. Ніяких грошей вперед. Гонорар тільки після отримання кредиту в офісі банку.

Ваші шанси …

Як правило, кредит надають на суму до 100 тис. Грн., Але іноді і на 200 тис. Грн. За оформлення кредиту на суму 3-5 тисяч навряд чи візьмуться — клопіт ті ж, а виручка дуже мала. Мінімальний термін кредитування — хоч кілька днів (так і кажуть: «вирішення проблемних питань»), максимальний 3-7 років. Незважаючи на привабливість оголошень, процедура оформлення кредиту у «посередника» все ж нагадує банківську. Довідка про доходи з місця роботи за останні 6 місяців, паспортні дані, ідентифікаційний код, заставне майно, поручитель, ті ж анкети, кредитні історії.

«Ми працюємо з 18 фінустановами: Надра банк, Южком, Приват-Банк, Universal Bank, VAB Банк та інші. У Вашому положенні буде складно отримати в будь-якому банку всю суму.
— Наташа, пробий, потрібно терміново зібрати 100 тисяч — стандарт, — крикнув спільниці посередник Павло, пояснюючи умови кредитування журналісту інтернет-газети Зараз. — Потрібно, щоб зарплата була мінімум 2,5-3 тисячі. Втім, жоден банк і так не дасть такої суми. Але ми можемо зібрати суму з різних банків. Це цілком нормальна ситуація. Ось подивіться, у клієнта N такий же кредит зібраний в восьми банках, а у цього — в шести, — показує Павло історії кредитування з великою чорною папки.

Дійсно, як виявилося, в Надра Банку можна взяти кредит на суму 7 «офіційних» зарплат (по нашій легенді — 14 тис. Грн.), А при бажанні (наявності відповідної довідки) можна дотягнути і до 30 тис. Грн. «Южком» дасть ще 30 тис. Грн., Universal Bank — в межах 50 тисяч грн.

Суми банківських кредитів відрізняються в залежності від фінустанови. Чим вище сума, тим вище вимоги до клієнта. «Для Universal Bank буде потрібно поручитель. До того ж якщо немає київської прописки — шанси зменшуються на 30%. Южком дасть без поручителя, але зарплата замала. А в Надра Банку велика ймовірність, що зажадають заставне майно. «Наташа, автомобіль адже підійде?» — Запитує Павло. Та й відсотки у всіх різні: в Надра — 30% річних, у Южком — 24%, у Universal Bank — 26% ». Побіжна математика Павла «намалювала» результат: за кредит в розмірі 100 тис. Грн. доведеться щомісяця «переплачувати» всім банкам близько 2 500-2 700 грн. як відсотки. Плюс — комісійні кожному банку.

Слід сказати, що це досить прийнятний варіант — в інших конторах при такій легенді можна розраховувати на суму не більше ніж 30 тис. Грн. під 32%, а то і 36% річних. Причому суму кредиту доведеться повернути за чотири рази, а не помісячно.

Ми серйозні люди …

Посередник Павло пояснює, що через 3-4 дні після укладення договорів можна отримати свої 100 тис. Грн., А 20% гонорару, тобто 20 тис. Грн., Доведеться заплатити тільки при отриманні грошей в банку.

«Нічого відразу вносити не потрібно, відсоток сплачується у міру отримання грошей. Тобто отримаєте в Надра 14 тисяч — нам 2,8 тис. Грн. З Южкомовскіх 30 тис. Грн. повертаєте нам 6 тис. грн. і т. д. », — розповідає Павло. Передоплата передбачається лише в одному випадку — за додаткові послуги. Уже взявши в руки бланки анкет, Павло помітив: «Сума немаленька і, самі розумієте, банки будуть серйозно підходити до Вашого справі. Питання довідки про доходи можна вирішити — 1 тис. Грн. Природно, Вам не потрібно буде приносити свою довідку та вказувати справжнє місце роботи. Питання заставного майна також оцінили в 1 тис. Грн. Ми — серйозна організація, що має тісні контакти з банками. Так, і прописка в Києві, якщо потрібно, — $ 1 тис. », — Додає Наталя. На випадок проблем з кредитною історією і поручителем у «серйозній компанії» є і людина, яка має доступ до баз і який може викреслити ваше прізвище зі списку боржників, — а це не більше ніж 1 тис. Гривень. «Це Ви зараз нікому не повинні, а пройде час — самі прийдете», — багатозначно зауважив Павло.

Разом, кредит на суму 100 тис. Грн. може отримати кожен. І все відсутні документи з’являться, але за енну суму. В цілому послуга обійдеться в 28 тис. Грн. З них:
1) прописка — 5 тис. Грн .;
2) довідка про доходи — 1 тис. Грн .;
3) довідка про володіння заставним майном — 1 тис. Грн .;
4) чиста кредитна історія — 1 тис. Грн .;
5) 20% за послуги — 20 тис. Грн.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 − одиннадцать =