Як отримати кредит безробітній людині

Кожна людина може потрапити в складну фінансову ситуацію, коли терміново потрібні гроші. Особливо гостро ця проблема відчувається для тимчасово безробітних. Зараз в країні, кількість робочих місць не вистарчає а іноді і скорочується, безробітних стає все більше.

Людям буває просто ніде взяти гроші на продукти і купівлю необхідних речей, не кажучи про більш серйозні покупки. В цьому випадку допоможе кредит безробітним. Куди звертатися людині, яка не має офіційного працевлаштування, щоб отримати гроші? У банку йому кредит не нададуть, в зв’язку з відсутністю довідки про доходи, а звертатися в невеликі заклади, розташовані на ринках або зупинках громадського транспорту дуже ризиковано. Хорошим варіантом може бути оформлення кредиту через інтернет, пропозицій багато, порівняти їх можна на спецаіальних сайтах,  щоб вибрати кращий варіант  варто перейти на сайт  агрегатор та вивчити умови онлайн кредитів.

Так де ж взяти кредит безробітному

Для отримання грошових коштів вам не буде потрібно нічого, крім паспорта та коду, не доведеться шукати поручителів і надавати будь-які інші документи. Більшість організацій навіть пропонують оформити кредит в онлайн режимі — вам навіть не доведеться виходити з дому, щоб отримати кошти. Вам потрібно лише вибрати відповідну МФО і відправити онлайн-заявку. Процедура оформлення грошової позики максимально спрощена, тепер ваші фінансові проблеми можна вирішити швидко і просто.

В середньому кількість зареєстрованих безробітних в Україні сягає майже 70 тисяч.

Пошук роботи займає у жителів столиці в середньому до півроку. Протягом цього періоду необхідно утримувати сім’ю, здійснювати покупки. Постає питання про пошуки джерел фінансування своїх потреб.

На сьогоднішній день банківська система в Україні настільки виховала споживача, що в разі, якщо виникає питання про нестачу фінансів, звичним і досить ходовим рішенням є кредит. Але хто видасть кредит безробітному?

Державний центр зайнятості України, наприклад, згідно з чинним законодавством надає безвідсоткові кредити безробітним, які планують займатися підприємницькою діяльністю. Але, насправді, ці структури та обсяги доступного фінансування недостатні, щоб задовольнити існуючий попит на отримання фінансово-кредитної допомоги.

Є ще так звані агенти і приватні інвестори, пропозиціями яких рясніє громадський транспорт і інтернет.

Вони пропонують можливість швидко отримати велику суму готівкою, без серйозних поручительств з боку позичальника, в тому числі тим, хто не має постійного місця роботи та відповідного стабільного доходу. Але в разі співпраці з подібними партнерами не уникнути завищених відсотків по кредиту та інших непосильних і ненадійних умов.

Що ж робити, тим, хто залишився без роботи і потребує грошей? Хто може надати допомогу в отриманні кредиту безробітному?

Є кілька відносно офіційних варіантів вирішення цієї проблеми.

По-перше, є кредитні брокери, компанії які співпрацюють з банками та іншими фінансовими установами. Вони виступають координуючою стороною, допомагають з оформленням кредиту, врегульовують проблемні питання.

Проте, необхідно враховувати, що в цьому випадку позичальник повинен сплатити послуги брокера, а розмір комісії іноді доходить до 5% від суми кредиту.

Виплачується комісія до прийняття банком рішення про видачу кредиту, відповідно, співробітництво з брокерами може пришвидшити видачу кредиту безробітному, але не дає 100% гарантії.

Другий варіант не передбачає посередників. Це кредит готівкою в банку без довідки про доходи. Але такі кредити видають не всі банки на сьогоднішній день.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

11 + двадцать =