Як отримати кредит безробітному людині

Кожна людина може потрапити в складну фінансову ситуацію, коли терміново потрібні гроші. Особливо гостро ця проблема відчувається для тимчасово безробітних. Зараз, у зв’язку з кризою в країні, кількість робочих місць різко скорочується, безробітних стає все більше.

Людям буває просто ніде взяти гроші на продукти і купівлю необхідних речей, не кажучи про більш серйозні покупки. В цьому випадку допоможе кредит безробітним. Куди звертатися людині, яка не має офіційного працевлаштування, щоб отримати гроші? У банку йому кредит не нададуть, в зв’язку з відсутністю довідки про податки, а звертатися в невеликі заклади, розташовані на ринках або зупинках громадського транспорту дуже ризиковано. Так де ж взяти кредит безробітному? Для отримання грошових коштів вам не буде потрібно нічого крім паспорта та коду, не доведеться шукати поручителів і надавати будь-які інші документи. Більшість організацій навіть пропонують оформити кредит в онлайн режимі — вам навіть не доведеться виходити з дому, щоб отримати кошти. Вам потрібно лише вибрати відповідну МФО і відправити онлайн-заявку. Процедура оформлення грошового позики максимально спрощена, тепер ваші фінансові проблеми можна вирішити швидко і просто.

Тільки з початку 2011 року кількість зареєстрованих безробітних в Україні зросла майже на 70 тисяч, і продовжує негайно рости.

Пошук роботи займає у жителів столиці в середньому до півроку. Протягом цього періоду необхідно утримувати сім’ю, здійснювати покупки. Постає питання про пошуки джерел фінансування своїх потреб.

На сьогоднішній день банківська система в Україні настільки виховала споживача, що в разі, якщо виникає питання про нестачу фінансів, звичним і досить ходовим рішенням є кредит. Але хто видасткредіт безробітному?

Державний центр зайнятості України, наприклад, згідно з чинним законодавством надає безвідсоткові кредити безробітним, які планують займатися підприємницькою діяльністю. Але, насправді, ці структури та обсяги доступного фінансування недостатні, щоб задовольнити існуючий попит на отримання фінансово-кредитної допомоги.

Є ще так звані агенти і приватні інвестори, пропозиціями яких рясніє громадський транспорт і інтернет.

Вони пропонують можливість швидко отримати велику суму готівкою, без серйозних поручительств з боку позичальника, в тому числі тим, хто не має постійного місця роботи та відповідного стабільного доходу. Але в разі співпраці з подібними партнерами не уникнути завищених відсотків по кредиту та інших непосильних і ненадійних умов.

Що ж робити, тим, хто залишився без роботи і потребує грошей? Хто може надати допомогу в отриманні кредиту безробітному?

Є кілька відносно офіційних варіантів вирішення цієї проблеми.

По-перше, є кредитні брокери, компанії які співпрацюють з банками та іншими фінансовими установами. Вони виступають координуючої стороною, допомагають з оформленням кредиту, врегулюють проблемні питання.

Проте, необхідно враховувати, що в цьому випадку позичальник повинен сплатити послуги брокера, а розмір комісії іноді доходить до 5% від суми кредиту.

Виплачується комісія до прийняття банком рішення про видачу кредиту, відповідно, співробітництво з брокерами може поспособствоватьполученію кредиту безробітному, але не дає 100% гарантії.

Другий варіант не передбачає посередників. Це кредит готівкою в банку без довідки про доходи. Але такі кредити видають не всі банки на сьогоднішній день.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 3 =