Відстрочка кредиту при народженні дитини. Умови і строки надання

Непроста ситуація з виплатами по позиці може статися по ряду причин, і незаплановане народження дитини — лише одна з них. Тим не менш, більшість молодих сімей вона заводить в глухий кут. Сьогодні вийти з нього простіше, ніж ви думали. Але, докласти зусиль, щоб отримати відстрочку по кредиту при народженні дитини, все-таки, доведеться.

Відзначимо, що законом такі канікули не передбачаються, а значить, все залежить від фінансової установи, з яким був підписаний договір. До слова, сьогодні багато банків йдуть на подібні поступки, пропонуючи хоча і не тривалі, але вигідні канікули.
У список «друзів» позичальника сьогодні входять Ощадбанк і ВТБ 24, Хоум Кредит і Русский Стандарт, Дельта і Альфа Банк, Ренесанс і Райффайзен, Промзв’язок тощо. Куди б ви не звернулися, в своїй заяві необхідно вказати, що в зв’язку з народженням дитини , матеріальне становище вашої сім’ї погіршилося. Ви тимчасово не можете виплачувати позику в такому ж обсязі, що і раніше. Після цього ви вказуєте термін, протягом якого ви зможете виправити своє становище.

Умови надання подібних канікул різні, в залежності від політики установи. Але, відстрочку кредиту при народженні дитини можна оформити в таких банках:

Сбербанк
Оформити канікули може як жінка, так і чоловік, якщо позика була оформлений саме на нього. Час розгляду вашої заявки буде складати близько 2 тижнів. Якщо рішення буде на вашу користь, вам поставлять умови, серед яких:

Скасування штрафів за несплату;
скорочення розміру процентної ставки за умови її зростання після закінчення обумовленого періоду канікул;
збільшення терміну дії угоди, що тягне за собою скорочення щомісячних платежів.
У разі якщо молода сім’я оформляла іпотечне угода, відстрочка платежу по кредиту при народженні дитини може тривати від 3 до 5 років (3 — при народженні першої дитини, 5 — з появою другого).

Канікули надаються виключно на тіло позики, в той час як процентна ставка залишається незмінною.

Радимо до прочитання: кредит під заставу цінних паперів.

ОТП
Співробітники пропонують спеціально розроблену програму реструктуризації, що ділиться на дві частини. Одна з них пропонує реструктуризацію заставних, інша — беззаставних позик. Якщо позика була оформлений із заставою, то процедура буде включати:

Скорочення процентної ставки на один рік;
збільшення терміну дії угоди;
скорочення суми щомісячних внесків на половину на один рік.
Коли займ оформлявся без застави, то процедура буде включати отримання нової позики для погашення боргів з пільговим періодом до 6 місяців.

Така програма дозволяє уникнути утворення поганий КІ, а також стягнень і судових тяжб з боку банку.

Россельхозбанк
Молода сім’я має повне право скористатися відстрочкою кредиту при народженні дитини в період дії угоди. При цьому подати заявку можна з дня народження дитини на термін до трьох років. Така відстрочка пропонується фінансовою установою тільки один раз.

ренесанс Кредит
Ви можете подати заявку на оформлення кредитних канікул, звернувшись в одне з відділень установи, або скориставшись онлайн-сервісом. Ви надаєте письмову заяву з пакетом документів, що підтверджують право на отримання відстрочки — перший випадок. Ви пишете електронне звернення, вказуючи номер кредитного договору та особисті дані — другий випадок. Електронне заяву обробляється досить швидко, а перевірити його статус можна також в онлайн форматі.

Співробітники Ренесанс Кредит вживають усіх заяву індивідуально, з огляду на:

Залишки за позикою;
кредитну історію;
кредити в інших банках.
ВТБ 24
До появи прострочення ви повинні звернутися в банк, повідомляючи про зміни у вашому фінансовому становищі і труднощі в оплаті боргу. Вам можуть надати відстрочку або ж змінити графік погашення позики.
Фінансова установа також може піти на зміни самої угоди, збільшуючи процентну ставку, залучаючи поручителів або накладаючи додаткові обмеження. Всі зміни реєструються в органах юстиції, обтяжуючи позичальника додатковими витратами.
Документи для відстрочки кредиту
Відстрочка платежів по кредиту при народженні дитини

Щоб запустити всю процедуру, вам потрібно надати повний пакет документів, включаючи:

Заява;
ксерокопію трудової книжки та ксерокопію паспорта (стор. 1,2,11);
документи, видані кредитором;
довідку за формою 2-ПДФО;
ксерокопію кредитної угоди;
виписку з реєстру прав;
виписку на нерухоме майно;
свідоцтво про народження дитини;
довідку про перебування у відпустці по догляду за дитиною;
якщо позичальник чоловік — свідоцтво про шлюб.
Після розгляду всіх документів співробітники зв’язуються з клієнтом в індивідуальному порядку, щоб домовитися про проведення всіх додаткових процедур.

Відстрочка по кредиту при народженні дитини — не вихід із ситуації, що склалася, а, швидше за все, шанс її виправити. Це час, який позичальник повинен використовувати з розумом.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × 5 =